Přípojný panel ITES - Policar (Slot.IT)
Napsal: 20 říj 2020, 17:01
Tak jsem postavil nějaká autíčka na ITES na ITES podvozky z abc a když jsem si chtěl na ITES dráze zajezdit tak se to rozhodlo pro nespolupráci. Ovladače a celý přípojný panel.
Takže jsem sehnal schéma a pájel a můžu si zapojit Policar ovladače a zdroj a jezdíme. Nemusím tak řešit stáří ovladačů a kabelů.
No a jelikož jsem amatér tak sem si koupil i barevné kabely abych se nezamotal

Takže jsem sehnal schéma a pájel a můžu si zapojit Policar ovladače a zdroj a jezdíme. Nemusím tak řešit stáří ovladačů a kabelů.
No a jelikož jsem amatér tak sem si koupil i barevné kabely abych se nezamotal