Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#91 Příspěvek od Petr L » 31 pro 2017, 00:55

Je to SW pro řízení dráhy a myslím, že je asi nejdál co se týká využití možností CU. Bruce ne něm stále pracuje, takže je dobré sledovat diskuzi která se okolo toho vede:

http://www.slotforum.com/forums/index.p ... opic=38398
http://slotcarillustrated.com/portal/fo ... 0&page=120

Samotný SW se dá stáhnout zde, ale odkaz se občas mění, takže je spolehlivější najít poslední Bruceho koment v diskuzi na SF a využít odkaz pod komentem:

https://www.amazon.com/clouddrive/share ... -amazon-20

xpitris
Příspěvky: 5
Registrován: 26 pro 2017, 19:34

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#92 Příspěvek od xpitris » 31 pro 2017, 09:15

A připojení k PC lze řešit pouze pomocí PC Unit nebo existuje nějaké alternativní a levnější řešení?

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#93 Příspěvek od Petr L » 31 pro 2017, 09:55

Můžeš použít jakýkoliv převodník USB/RS 232. Podrobnosti tady najdeš, už jsme to řešili :-)

rtep4
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2017, 10:08

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#94 Příspěvek od rtep4 » 31 pro 2017, 11:44

xpitris píše:Nově jsem si koupil pit lane a jednu věc nechápu.
Pokud zapomenu natankovat a dojde mi palivo, tak mi začnou blikat světla, ale můžu jet klidně dál.
Jak se tohle řeší v závodě?

Na sledování paliva používám SmartRace aplikaci, ale ta si z toho taky nic nedělá a všechno funguje jako bych měl plnou nádrž.
V závodě se to řeší tak, že se ti nenačítají (nebo neodčítají) projetá kola. Což při závodě je vcelku problém a zamíchá to s pořadím. Používám driver display 30353 a počítadlo kol 30355.

waclawka
Příspěvky: 10
Registrován: 24 pro 2017, 20:51

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#95 Příspěvek od waclawka » 31 pro 2017, 14:53

Ahoj .Nerad bych to v kládal do jinneho vlákna ale s pit stopem to souvisí.Dráhu jezdíme s klukem od vánoc a já chvilku pred vánocema zkoušel.Jde mi o to,ze už máme ojetá vodítka na autech.Ubroušené jsou směrem od předu dozadu,po směru jízdy.Ve pŕedu tedy skoro o polovinu síly vodítka.Je to normální takhle rychle?Druhá věc se týká právě toho pitstopu.Že jsou vodítka ubroušená jsem zjistil tak,že mi výhybka(respektive ten čudel hned za ní začal vyhazovat auta z dráhy.Mám tri výhybky na dráze a na pitstopu je ten čudel nejsslabsi a tim padem obrousene voditko vjede mezi drážku a ten cudel na zavírání výhybky.Ostatní výhybky mají necudlu daleko víc materiálu.Není to na reklamaci?Děkuji.Vasek

waclawka
Příspěvky: 10
Registrován: 24 pro 2017, 20:51

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#96 Příspěvek od waclawka » 31 pro 2017, 15:14

Nevite jak v mobilu zmensit foto aby sla vlozit?Fotil jsem v nejmensim rozliseni a jeste to orezal ale nejde vlozit

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#97 Příspěvek od Petr L » 31 pro 2017, 21:15

Otevři fotku v nějakém verglu ( třeba Irfan View, nebo malování ve Woknech ), zvol změnit velikost/rozlišení, nastav šíři 500 pixelů - nejlépe při zachování poměru stran a ulož. Toť celá věda

Francis
Příspěvky: 49
Registrován: 16 lis 2015, 22:25

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#98 Příspěvek od Francis » 01 led 2018, 11:59

xpitris píše:... Pokud zapomenu natankovat a dojde mi palivo, tak mi začnou blikat světla, ale můžu jet klidně dál.
Jak se tohle řeší v závodě?
U mě při "prázdné nádrži" auta jedou výrazně pomaleji, závodním tempem rozhodně ne. Dojedeš sice do PitStopu, ale ztratíš mnoho času a prohraješ.

xpitris
Příspěvky: 5
Registrován: 26 pro 2017, 19:34

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#99 Příspěvek od xpitris » 02 led 2018, 12:16

Aha, tak opravdu se v aplikaci SmartRace nepočítají kola v případě, že dojde benzín.
Ale auto jede pořád stejně rychle.

Co mě ale teď trápí je, že mi pit-stop sám přehazuje výhybku. Nesetkal se s tím někdo? Může to být způsobené aplikací SmartRace?

waclawka
Příspěvky: 10
Registrován: 24 pro 2017, 20:51

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#100 Příspěvek od waclawka » 02 led 2018, 19:44

Tak já už vyřešil problem s pit stopem po svém.Prijdu o možnost reklamace ale nedalo mi to.Rozebral jsem ho a čudel zesílil.Přilepil kousek stejnorodého matroše.Zabrousil,začistil a už to zase jezdí.Jinak mohli by jste se prosím někdo vyjádřit k těm vodítkům?Tedy zdá se mi,že sjedu vodítka dřív než jedny kartáče.
Xpitris.Jako člověka co tomu houbi rozumí...Nemohl by být problém v bezdrátových ovladačích?Někdy mi jedna výhybka taky zlobí(neotvýrá).Při přiblížení se k ní s ovladačem nebo k přijímačí funguje.Slabá baterie?Nějaké rušení?

Odpovědět