Rozšíření Evolution na Digital

Zpráva
Autor
Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#11 Příspěvek od Hecis » 15 úno 2015, 17:58

Jinak teda doplním že už jsem skoro ve finále.

BMW DTM Turbo Drift 7,2m (momentálně cca 9m)

- 2x chip na stávající auta
- 2x vyhýbka (obousměrná a levostranná)
- 2x bezdrát ovladač
- nějaké ty krajinice(ještě něco málo schází)
- 1x digi BMW Z4
- 1x drátový ovladač(ke dvoum dalším jsem přišel jak slepej k houslím)

- nakoupil jsem nějaký materiál a dodělal jsem osvětlení do přečipovaných aut.

Když bych měl sečíst cenu všeho co jsem dokoupil v poměru nákupu digitálního setu od Carrery,vyšlo by to na cca stejné peníze.Obrovská výhoda pro mě byla možnost si vybrat auta.

No a co ještě zamýšlím?

- přezout auta na lepší pneu
- počitadlo kol
- možná pit lane
- dokoupit čtvrté auto,zde počkám na BMW M4 od Carrery nebo půjdu do nějakého speciálu v podobě White kitu(Scale Auto SC6061 1/32 scale BMW Z4 GT3 white Racing Kit)-zde bych si nechal poradit jestli je to dobrá volba na něco lepšího než domácí ježdění
- nějaké krajnice ještě
Naposledy upravil(a) Hecis dne 15 úno 2015, 19:48, celkem upraveno 2 x.

Vítek

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#12 Příspěvek od Vítek » 15 úno 2015, 18:07

Jen poznámka k volbě white kitu. Čeká Vás v podstatě stavba plastikového modelu - karosérie, tedy barvení, lepení, dekálování atd. v měřítku 1.32 a vše s tím spojené.
Jinak si s tímto BMW od Scaleauto a to i v základní konfiguraci, dobře zajezdíte. A při drobných úpravách, které jsou analogické jako u Porsche 935, pak výborně.
Bytelnější konstrukci, ale taky vyšší vstupní cenu, bude mít očekávané BMW Z4 od NSR.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#13 Příspěvek od Petr L » 15 úno 2015, 18:43

Ještě tu ohledně digitálu nezaznělo, že ježdění na digi může být velmi kontaktní, takže ač se najde mnoho lépe jezdících a pro závody vhodnějších modelů, než jsou Carrera, tak právě co se týká odolnosti je na tom Carrera o řád výše, takové Porsche 935 od Scaleauto, nebo Porsche Kremer od AvantSlot si na digitálu nedokážu představit, po prvním opravdu ostrém ježdění by měly přední partii zcela zdemolovanou. I to je kritérium podstatné pro výběr. Osobně mám na dráze pouze Carrera a Fly, Slot.It P956 mám spíš na sólo ježdění, mezi děti bych s ním nejel :-)

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#14 Příspěvek od Hecis » 15 úno 2015, 18:58

Petr L píše:Ještě tu ohledně digitálu nezaznělo, že ježdění na digi může být velmi kontaktní, takže ač se najde mnoho lépe jezdících a pro závody vhodnějších modelů, než jsou Carrera, tak právě co se týká odolnosti je na tom Carrera o řád výše, takové Porsche 935 od Scaleauto, nebo Porsche Kremer od AvantSlot si na digitálu nedokážu představit, po prvním opravdu ostrém ježdění by měly přední partii zcela zdemolovanou. I to je kritérium podstatné pro výběr. Osobně mám na dráze pouze Carrera a Fly, Slot.It P956 mám spíš na sólo ježdění, mezi děti bych s ním nejel :-)
Ano,to máte pravdu,řekl bych velice kontaktní a hlavně s dětmi. Nepsal jsem to,protože jsem to bral jako záležitost,která je asi každému jasná :-/ Zde je vidět,jak hodně jsou auta od Carrery odolná :-)

Ohledně toho white kitu. To co psal pan Vítek,tak s tím počítám. Dělal jsem 12let modelařinu,pravdou je,že už jí 15 let nedělám,ale tak nějak si říkám,že některé věci se nedají zapomenout :-) Líbí se mi na tom,že si může člověk zvolit svůj vzhled karoserie. A ano,mezi děti takové auto asi ne.Uvidím jak Z4 od NSR
Tohle jsem spíš myslel na nějaké ježdění s někým v klubu,jsem z Brna,tak předpokládám,že tu něco takového bude.

Jirka B
Příspěvky: 414
Registrován: 23 pro 2013, 21:37
Bydliště: Brno

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#15 Příspěvek od Jirka B » 15 úno 2015, 19:55

Ano je SRC Brno na Lesné.

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Evolution na Digital-rada s přestavbou

#16 Příspěvek od Hecis » 17 led 2017, 17:20

Dovolím si oživit tenhle Topic. Potřeboval bych poradit :-)

Před startovní rovinkou mám zatáčku 1x 1/60 a před ní rovinka. Mám objednanej pit stop a budu řezat jednu rovinku(rozhodl jsem se,že nedám 600-700 za dvě malé půlky i když chci mít vždy vše tip top,budu muset řezat opatrně)No a když budu u toho řezání,napadla mě taková věc,že bych nedal vjezd do pitu na startovní rovince,hned za zatáčkou,ale dal bych ho před zatáčku. No a má prosba zní,jakou koupit zatáčku,abych jí po uříznutí mohl přiložit na venkovní část zatáčky 1/60
Tedy měl zatáčku s třema vodícíma kolejema

Děkuji za info

Michal

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#17 Příspěvek od Petr L » 17 led 2017, 19:57

Podívej se na fotku a hned budeš vědět. Sestava z prava do leva: vnitřní krajnice R1,zatáčka R1, zatáčka R2,zatáčka R3,zatáčka R4,vnější krajnice R4.
carrera track parts.jpg
Já mám na dráze kombinaci R2 s přiloženou vnější půlkou R1 dovnitř, díky nadbytku R1, které prakticky nemají žádnou cenu, protože každému při stavbě zbydou, je to nejekonomičtější varianta, kdy se řeže do dílu který chybí a stojí nejméně :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Bastacka
Příspěvky: 253
Registrován: 11 úno 2016, 21:21

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#18 Příspěvek od Bastacka » 17 led 2017, 19:57

Potřebuješ dvě zatáčky 2/30.
Tady můžeš zkoušet : http://www.softyroyal.de/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Bastacka
Příspěvky: 253
Registrován: 11 úno 2016, 21:21

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#19 Příspěvek od Bastacka » 17 led 2017, 20:01

Jak píše Petr, je lepší udělat zatáčku z 2/30 a řezat 60.

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#20 Příspěvek od Hecis » 17 led 2017, 20:17

Zatacky 2/30 mate kvuli mistu? Jinak ja mam drahu z rovinek a zatacek 1/60. Tedy nemam 2/30 a kupovat to..se mi za to nechce davat takove penize :-/ a starsi nikde nic. Navic mam i krajnice vnitrni a vnejsi 1/60 tak je me to lito predelavat ma 2/30 :-/
Noo..

Odpovědět