Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#21 Příspěvek od Petr L » 19 říj 2016, 12:21

Na plánování je velmi zajímavý také Autorennbahnplaner, mj. kdykoliv Carrera uvede na trh nový díl, autmaticky je doplněný v nejbližším update

jirka-palecek
Příspěvky: 15
Registrován: 08 říj 2016, 18:01

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#22 Příspěvek od jirka-palecek » 19 říj 2016, 19:18

Klucí děkuji, myslím, že jsem někde našel i bezplatný plánovač tras.... I když mě tak napadá na co by mě byl... Ale kdo ví...

for Hurvínek: Možná bych se moc rád stavil a vykoušel, tuhle možnost nikde nemám... Prosím napiš mi srovnání s českou autodráhou... co se jízdy aut týká...., rychlost, klouzání, jízda smykem a tak... Děkuji

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#23 Příspěvek od Petr L » 19 říj 2016, 19:59

Hele to se dá těžko popisovat, to je prostě jiná dráha, je daleko prostornější a má jiné rádiusy a hlavně má krajnice, vše ostatní je o ovladači modelu, nastavení modelu a pneu. Pokud si vezmeš dobré auto a přizpůsobíš ho dráze, tak si zajezdíš královsky i na Ites.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#24 Příspěvek od stembas » 19 říj 2016, 20:11

je to presne tak jak pise Petr.L. zalezi hodne na pneu a serizeni magnetu-svetlost nad drahou, tedy sila pritlaku.

jirka-palecek
Příspěvky: 15
Registrován: 08 říj 2016, 18:01

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#25 Příspěvek od jirka-palecek » 20 říj 2016, 19:06

ahoj všem, díky za odpovědi... ona ta otázka na srovnání asi zní trošku debilně, chápu, že je to jinde asi o 40 let... Přesně mi jde o to, aby to nebylo bezduché kroužení na plnej plyn dokola, přesně takovej pocit jsem měl z carrera go... Na pravěkém itesu se mi líbilo to ježdění, že člověk nemohl vlítnout do zatáčky, ale naopak se v ní dalo přidávat a nedržel to žádnej magnet takže když se to přetáhlo tak se jelo smykem nebo se otočilo a vypadlo autíčko... prostě to byla zábava... A to je asi to co bych nejvíc chtěl... No a ty, křižovatky, pitstopy, krásný auta, světýlka... to je spíš přidaná hodnota... To zakládní, jestli nebude znít příliš vznešeně, když napíšu cit pro ježdění....je to, co nejvíc chledám. Snad jsem to trochu vysvětlil.

A hoši, pak to koupím, postavím okruh, změřím čas a pošlu vám to, aby jste viděli s kým máte tu čest, jo... 2násobný mistr školy v autodráze, prakticky neporažený (víc závodů nebylo).... To bylo někde po válce nebo tak...

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#26 Příspěvek od Petr L » 20 říj 2016, 20:54

GO neřeš, to je pro děti, kdyby auta nejezdila jako tramvaj, tak to děti neukočírují a přestane je to bavit, "dospělé" dráhy jsou jinde a to jak moc pojedeš na magnetu, nebo ne záleží jenom na tobě. Nevzdávej se magnetu, dokud jsi si to neodzkoušel, ona ho trocha neublíží, uvidíš sám :-)

řepák
Příspěvky: 71
Registrován: 19 kvě 2016, 17:30

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#27 Příspěvek od řepák » 21 říj 2016, 12:14

jirka-palecek :
Jestli nevíš co tak tady máš malou inspiraci :
Nejdřív video ....
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... ORo_G929DQ
a teď to hlavní :

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/nev ... ilionu-kc/

Uživatelský avatar
HurvinekCZ
Příspěvky: 59
Registrován: 02 říj 2016, 12:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#28 Příspěvek od HurvinekCZ » 21 říj 2016, 16:50

jirka-palecek píše:Klucí děkuji, myslím, že jsem někde našel i bezplatný plánovač tras.... I když mě tak napadá na co by mě byl... Ale kdo ví...

for Hurvínek: Možná bych se moc rád stavil a vykoušel, tuhle možnost nikde nemám... Prosím napiš mi srovnání s českou autodráhou... co se jízdy aut týká...., rychlost, klouzání, jízda smykem a tak... Děkuji

Re : Ahoj, bohužel ti nemohu napsat PM z důvodu krátké doby na tomto Fóru, tak píši tedy sem. kontakt na mě je popř. pckk@email.cz.

Co se chování aut týče je každé úplně jiné i co se týče chováním.
Ze zatáčky vylítneš pokaždé pokud dáš plný plyn. (Já osobně reguluji rychlost v jednotce pomocí Tabletu a ovládacího SW pokaždé, když jezdíme s neteří a to u každého auta trochu jinak.
Zatím jsem nezkoušel měnit PNEU za nějaké ne-originál či upravené ani s magnety jsem nehýbal. Sice ti magnet trochu pomáhá ale to je pomoc to do rychlosti 2/10....... ve chvíly kdy jedeš rychleji záleží čistě na tom jak moc to sešlápneš a v jaké zatáčce :)

Srovnání s tou klasickou českou autodráhou kterou jsem měl před 25 lety ... no to se nedá porovnat... toto je větší sranda... rozhodně bych nešel do řady EVO (Analog) Digitál je prostě nejvyšší level (ještě se musím naučit programovat SAFETY CAR koupil jsem LD132 - 30746 Lamborghini Huracán Safe ....

Jízda smykem : 6/7 aut co mám jezdí smykem v základním provedení modelu....
Nejvíce jezdí smykem toto : 30741 Audi A5 DTM M.Molina to má vodící kloub otočný o 90 stupňů už se učím driftovat. http://www.toy.cz/auto-carrera-d132-307 ... -m-molina/
Klouzání také funguje to je asi hodně o pneu z těch co mám nejvíce klouže : 30751 Disney Lightning McQueen http://www.toy.cz/auto-carrera-d132-307 ... g-mcqueen/

včera jsem vyrobil desku na které to budu zvedat ke stropu a zítra budu vyrábět závěsy.
Obrázek

Jinak planer Ultimate Racer mi vyhovuje = umí i ostatní výrobce.
Moje aktuální představa tratě = Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#29 Příspěvek od Petr L » 21 říj 2016, 19:41

Super, konečně se někdo rozhoupal a dráhu zavěsí, hodně mě to zajímá, jak to řešíš! Dlouho o tom uvažuji, ale zatím jsem to nedotáhnul do konce, stále se motám okolo zvedacího mechanismu a furt nic :-(

Uživatelský avatar
HurvinekCZ
Příspěvky: 59
Registrován: 02 říj 2016, 12:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomozte při rozhodování o nákupu

#30 Příspěvek od HurvinekCZ » 22 říj 2016, 18:28

RE: PM Od: řepák
Ultimate Racer 3 je bez licence plnohodnotný ale s licenci můžeš trať nad 25 díl§ uložit.... ale jednorázově plánovat můžeš neomezeně.

Odpovědět