Další Dickie Toys a tentokrát se zvuky

aneb co všechno může jezdit na autodráze
Odpovědět
Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Další Dickie Toys a tentokrát se zvuky

#1 Příspěvek od model » 28 bře 2020, 18:01

V předchozím příspěvku jsem popisoval přestavbu policejní Audiny, tentokrát to bude opět Audina, ale v brutální verzi s koly přes karoserii a se světlostí okruhového auta.
A byly tam hlavně zvuky. To moji vnuci jistě ocení. Jenže ... Když jsem rozdělal karoserii, byla deska s elektronikou a bateriemi v takové poloze, že jsem začal pochybovat, jestli se to dá vůbec
přestavět. Vytiskl jsem si motorové lože a motorek jsem na něj přilepil. Je to pro mne velký krok zpět, ale je to pro kluky a hlavně to funguje.
Schránku s bateriemi jsem odpájel od desky a uložil nahoru za kabinu. Pájel jsem se strachem, ale funguje to.
Potom jsem začal vyřezávat vše nepotřebné v interiérovém modulu, aby se tam vešel a nevadil motorku, Podařilo se.
Deska s motorem je vzadu uchycena šroubkem a vpředu je osazena volně v úrovni stávajícího podvozku takže se mi zadní osa krásně kývá.
A to nejdůležitější, mám světlost 1,2 mm, takže snad bude i dobře jezdit.

Omlouvám se všem závodníkům, ale my důchodci - modeláři - musíme myslet i na své vnuky...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Další Dickie Toys a tentokrát se zvuky

#2 Příspěvek od model » 30 bře 2020, 14:08

Dostal jsem od kolegů z Púchova tiskové programy figurek, tak jsem si je vytiskl a mám dva drsňáky policejního sboru
rychlého nasazení. U řidiče jsem musel odříznout ruce a s fénem je vytvarovat a opět přilepit.
No a potom jsem nakreslil a vytiskl dno kufru s hasícím přístrojem, protože originál jsem musel vyříznout,
aby mi nedřel o ozubený převod. No prostě si hraji když je taková doba...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět