Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

Pokec o všem, co se jinam nevešlo.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#1 Příspěvek od RUMOV » 26 úno 2015, 20:54

Ačkoliv nevím jestli to projde, založil jsem toto téma, nikoliv jako reklamu, ale jako malý poradce šetrného nakupujícího... :lol: neb jsem skromný kolenovrt... :D
Čas od času se objeví nějaká ta nabídka která se neodmítá a přišlo mi dobré, se o ní podělit i s ostatními.
Minulý týden jsem takovou našel a objednal tři krasavce DTM.
IMAG3616.jpg
¨
Jedná se o Carreru v měřítku 1:43 a cena za kus byla 319,- kaček. Celé odpoledne jsem si s nimi hrál a po "odvláčkování" a mírném naladění, už frčí na Rumoringu.
Pokud bude zájem mohu spáchat jakousi recenzi. :ugeek:
Nechci zde uvádět adresu internetového obchodu, ale chytrému napověz.... :D
1410691484.jpg
Ještě něco zbylo, pokud by i tak měl někdo zájem o adresu tak přes SZ. :D

předem se omlouvám administrátorům, ale upozornit na dobrý nákup není přece hřích. :twisted:
prosím proto promazat nebo přesunout, případně při objevení další podobně výhodné nabídky zveřejnit...

Děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Vítek

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#2 Příspěvek od Vítek » 26 úno 2015, 21:08

1. Korektní řešení by bylo, aby si prodejce, který nabízí zboží za zajímavé ceny, domluvil reklamu na DF.
2. Těžko rozlišit jestli se jedná o zajímavou informaci nebo o "guerillový marketing".
3. DF by se nemělo stát "tržištěm", kde co a levněji koupit.
4. A v neposlední řadě se těmito informacemi roztáčí kolo ve smyslu, když ty za tolik, tak já Ti ukážu jak jsi špatně nakoupil a najdu to levněji. Takoví naši furianti ...

Myslím, že tímto je téma vyčerpané. ;)



Samozřejmě, že tvůrčímu psaní recenzí se meze nekladou. :!:

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#3 Příspěvek od RUMOV » 26 úno 2015, 21:22

Popel si sypu na hlavu, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán... :lol:
Jak jsem vypozoroval z diskuzí, moc furiantů zde není, a pro dospělé lidi, kteří si hrajou s autíčky, i příjemné a motivující prostředí, samozřejmě i zásluhou skvělých administrátorů...
Konec příprcu... :)

Měl jsem pouze radost z vcelku dobrého nákupu a chtěl se podělit s ostatními.
Svou "krásně zabalenou reklamu" odčiním, jakousi recenzí, slibuji... :oops:
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#4 Příspěvek od HonzaS » 27 úno 2015, 09:56

Vítek má somozřejmě pravdu, vychází z obecných pravidel pro správné fungování obdobných projektů - navíc financování fóra by nemělo jít jen z kapsiček jeho tvůrců či udržovatelů a každá kačka za reklamu se hodí. Dtto platí pro obtížnost rozlišení skryté či zjevné reklamy nebo přímou či zprostředkovanou podporu prodeje (viz nejlepší imbusy, prodej dílů, prodej karosérií atd.) Největší problém je asi v tom, že při naprosto nulové regulaci by se fórum mohlo časem změnit na propagační plátek různých pokoutních prodejců či přeprodávačů.

Přes to všechno bych osobně nebyl zase tak rigidní, protože rybníček, kde se snažíme smysluplně cachtat, je velmi malý a mělký. Velká část aktivních i pasivních členů ví, co, kde a kdy je k mání (a pravidelně googluje svou oblast, takže je stále in) a pro zbytek je Rumovova informace (a nejen jeho) zase inspiračně cenná. A pak - kolenovrtů se mezi námi najde určitě víc... :D

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#5 Příspěvek od RUMOV » 04 bře 2015, 00:02

Asi každý má doma spoustu náhradních dílů, dílků, a mikro dílků na autíčka a ostatní bižuterii na dráhu...

Sám jsem včera vyměnil plastové krabičky od salátů za plastové organizéry se stavitelnými přihrádkami.
Vše pěkně pohromadě, pevně uzavíratelné a hlavně stohovatelné... :D
Na jednom nejmenovaném aukčním portálu, rozměr 205x124x44mm za 28 kaček, což je cena poloviční než originál. :?:
Třeba se Vám budou hodit, jako mě.

Samozřejmě se nejedná o můj prodej, pouze o tip pro Vás.. :idea:
organizer-plastovy-velikost-205x124x44-mm.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Vítek

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#6 Příspěvek od Vítek » 04 bře 2015, 01:00

Když už je podána informace, měla být být kompletní a ne zavádějící.
28,- organizer
79,- pošta
+ poplatek za převod
cca 110,- za jeden box :(

Jinak jsem měl pocit, že jsem se k takovým reklamám na DF vyjádřil jasně. :!:

Mnohem korektnější k DF by bylo třeba takové info
Z plastových krabiček jsem přešel na organizér. A to z těchto důvodů .... Organizéry značky ... jsem koupil v .... Ale podobné se dají se koupit i v ..... Atd. :idea:


Podle mého názoru je pro mnohé přínosnější info o způsobu ukládání, než poučení kde "výhodně" nakoupit.
Takže abychom to pro teď i pro příště uzavřeli - stačí navštívit obchod s rybářskými potřebami apod.. v místě bydliště a vybrat si :idea:

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#7 Příspěvek od RUMOV » 04 bře 2015, 09:58

Prosím toto nešťastné téma zamknout, případně poslat na smetiště.
Nejsem schopný formulovat zde své příspěvky a také nechci rozdmýchávat jakékoliv hádky.
Děkuji za pochopení...
RUMOV
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#8 Příspěvek od RUMOV » 28 led 2016, 18:05

No nedá mi to, a zase oživím toto skomírající vlákno... :D

Protože dnes mi přišel balíček, ve kterém bylo spoustu věcí.

Pokud dáte do Googlu tuto frázi...auto hasiči se zvukem... zajisté Vám v mnoha obrázcích vyběhne i toto..
1034.2007302874.jpg
Kabina kov, zbytek plast, délka 14 cm, šíře 5 cm, váha 100 gramů...měřítko skoro 1/43.

Důvod proč to píšu je ten, že auto je pěkně zpracované, ozvučené, s blikajícím majákem, a to na 3 v.

Předělávka na dráhu nebude složitá, a pokud se před elektronický obvod dá srážeč, případně se použije motorek z pigmejských aut na 4,5v, a doplní gold cap kondenzátorem, a Milanovým vodítkem, můžete začít v klidu hasit požáry na svých okruzích... :lol: nebo případně, jako základ na předělávku..

Příspěvek je speciálně směřován ke kolegům "štourapředělávačům" Jirka B, model, Milan a samozřejmě i k dalším...
Na nejmenovaném aukčním portálu, lze sehnat levněji.
Snad jsem zase něco neporušil, šlo o nápad a inspiraci, pokud ano ...zastřelit. :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#9 Příspěvek od HonzaS » 28 led 2016, 19:43

Skoro mám dojem, že pamatuješ doby, kdy v případě, že na dráze na Letné začal při závodech kouřit umírající motor, tak se vyjíždělo s houkajícím a svítícím hasičským autem v měřítku 1/24 a imitovalo se hašení. Možná trochu šílené, ale inspirující... :D
Takže hasičák je určitě povinná součást každé domácí dráhy, samozřejmě s příslušným hasícím mediem...

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý nákup, dobré ceny, jak jinak než na autodráhu...

#10 Příspěvek od RUMOV » 28 led 2016, 20:27

Tak to by mě fakt nenapadlo. :D ale hasit se musí, a vše... :lol:
Já to spíše myslel jako inspiraci, pro předělávky pro stejně postižené kolegy...
I když Vítkovu negativní reakci na reklamu samo očekávám...se ví... :oops:
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Odpovědět