Koupím scalextric mikro

Odpovědět
Zpráva
Autor
Mr_HONDA
Příspěvky: 31
Registrován: 30 lis 2015, 13:19

Koupím scalextric mikro

#1 Příspěvek od Mr_HONDA » 10 pro 2015, 09:46

Zdravím pánové, dovolím si poptat díly, dráhy, auta a doplňky k autodráze scalextric mikro za info a nabídky děkuji. Mr_HONDA
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím scalextric mikro

#2 Příspěvek od RUMOV » 10 pro 2015, 20:37

Za 3 dny jedna končí na nejmenovaném aukčním portálu od A, předpokládám že o tom víš.... :D
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím scalextric mikro

#3 Příspěvek od RUMOV » 10 pro 2015, 23:18

A ještě bych to zkusil na S bazaru..heslo autodráha... :D
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Mr_HONDA
Příspěvky: 31
Registrován: 30 lis 2015, 13:19

Re: Koupím scalextric mikro

#4 Příspěvek od Mr_HONDA » 11 pro 2015, 08:04

Díky, díky Rumove. Doufám že nevadí skutečnost že jsem si vzal jako předlohu zrovna Tvůj okruh. Bodejď by také ne že ano? Vždyť je dotažen k téměř neskutečné dokonalosti.
Bohužel jsem již přišel na to, že něčeho podobného nebudu schopen. Mé měřítko bohužel neumožňuje takto ostré zatáčky a převýšení. A za další (možná jsem to měl uvést hned jako bod č. 1) hlavně já nebudu něčeho takového schopen. Byť jsou tvé návody opravdu hezky zpracované, toto měřítko a mé nezkušenosti mi to prostě nedovolí. Vypadá to tak že se nakonec budu muset odebrat cestou poněkud placatější a více okruhovou. Za podněty děkuji. Na nejmenovaném bazaru jsem byl zřejmě úspěšný ovšem A jsem prolezl a nic nenašel. Mohl bys prosím pro mě coby slepoňe hodit udičku na ondrejduriac@seznam.cz? Nyní se pomalu zabydluji na Tvém webíku. A měl bych jednu velikou prosbu. Sem to moc nepatří, eventuálně mě nasměruj. Je možnost někde, nebo rovnou od tebe sehnat "tapety" interiéru pitstopu, popř. předlohy bilboardů, sponzorů a obal na sudy? Nebo je možnost toto někomu zadat k výrobě? Ovšem v měřítku cca 1:60 :roll:

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím scalextric mikro

#5 Příspěvek od RUMOV » 13 pro 2015, 19:57

Posílám mail, mailovým klientem z mého mailu na Tvůj mail....To je snad mailově vše... :D
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Odpovědět