Prodám na ITES i Carreru

Odpovědět
Zpráva
Autor
IvanP
Příspěvky: 85
Registrován: 28 úno 2014, 15:01

Prodám na ITES i Carreru

#1 Příspěvek od IvanP » 14 bře 2015, 18:20

Prodám díly pro autodráhu Ites (sloupky, mantinely, motory atd.) a na Carreru možná i dráhu osmičku komplet mimo autíček. Také prodám díly pro SRC a to ozubená kola m 0,5 na osu 3 mm, vodítka Modela, kola přední i zadní také na osu 3 mm. Ptejte se SZ.
Mám k dispozici i karoserie od Mikrotechny.
Nabízím diodový ovladač postavený dle návrhu T. Herdera a také ovládač Parma bez kompletního palce.
Mohu prodat i motory Mabuchi 16D; 160D i 26D. Některé jsou jednou jeté, některé jeté nejsou vůbec. Mám i motory vhodné pro stavbu brusky na kola.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Prodám na ITES i Carreru

#2 Příspěvek od Petr L » 14 bře 2015, 18:27

Ivane poslal jsem SZ :-)

IvanP
Příspěvky: 85
Registrován: 28 úno 2014, 15:01

Re: Prodám na ITES i Carreru

#3 Příspěvek od IvanP » 15 bře 2015, 12:36

Přátelé, ještě nemám vše probrané a setříděné. Chci si ponechat díly na přestavbu dříve zakoupených hraček a zbytku se zbavím. Počítám, že během týdne to bude hotovo a pak bych přidal i nějaké foto. Prosím o poshovění.

ilpe
Příspěvky: 2
Registrován: 14 bře 2015, 22:40

Re: Prodám na ITES i Carreru

#4 Příspěvek od ilpe » 15 bře 2015, 16:02

IvanP píše:Prodám díly pro autodráhu Ites (sloupky, mantinely, motory atd.) a na Carreru možná i dráhu osmičku komplet mimo autíček. Také prodám díly pro SRC a to ozubená kola m 0,5 na osu 3 mm, vodítka Modela, kola přední i zadní také na osu 3 mm. Ptejte se SZ.
Mám k dispozici i karoserie od Mikrotechny.
Nabízím diodový ovladač postavený dle návrhu T. Herdera a také ovládač Parma bez kompletního palce.
Mohu prodat i motory Mabuchi 16D; 160D i 26D. Některé jsou jednou jeté, některé jeté nejsou vůbec. Mám i motory vhodné pro stavbu brusky na kola.

ilpe
Příspěvky: 2
Registrován: 14 bře 2015, 22:40

Re: Prodám na ITES i Carreru

#5 Příspěvek od ilpe » 15 bře 2015, 16:04

IvanP píše:Prodám díly pro autodráhu Ites (sloupky, mantinely, motory atd.) a na Carreru možná i dráhu osmičku komplet mimo autíček. Také prodám díly pro SRC a to ozubená kola m 0,5 na osu 3 mm, vodítka Modela, kola přední i zadní také na osu 3 mm. Ptejte se SZ.
Mám k dispozici i karoserie od Mikrotechny.
Nabízím diodový ovladač postavený dle návrhu T. Herdera a také ovládač Parma bez kompletního palce.
Mohu prodat i motory Mabuchi 16D; 160D i 26D. Některé jsou jednou jeté, některé jeté nejsou vůbec. Mám i motory vhodné pro stavbu brusky na kola.


Dobrý den
můžete mi poslat nabídku na motory FT16D 160D a 26D
Rád bych je doplnil do svých nepojízdných aut
prosím na soukr email ilpe@ilpe.cz
děkuji

Odpovědět