Komercni zavody auticek

Odpovědět
Zpráva
Autor
stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#41 Příspěvek od stembas » 09 úno 2022, 10:03

xmikes - ja patrim zrovna o tech slabsich co pises a zadnou ostudu jsem si neudelal, alespon mi to nebylo nijak dano najevo. A poznal jsem spoustu lidi. :) Cely zivot jsem "kutil" auticka doma na plastove draze. Az se na trhu obevili "makety komercnich auticek" tak jsem se po osloveni Lubose pustil do zavodu na drevene draze, bez jakychkoliv skusenosti, protoze me to lakalo. Je pravda ze na spici zavodniho pole se zavodi, ale druha polovina jezdi jako "hobici". Tim nechci nikoho ponizovat. Ja jsem na drevenou drahu mel minimalni pristup, a musel jsem dojizdet 40km. Ale nelituji toho, hodne mi to prispelo k rozsireni si teto modelarske zabavy. Proto se snazim, i kdyz nemam v bydlisti ani drahu , ani memam auto, a presto se snazim aby zavody fungovaly. Je take mozne ze kdyz "nebud mit odvoz" ze se na nejake zavody nedostanu, ale to ted neresim. Trenink je treba ,to ano, ale opravdu se nejdna o zavody tridy-kvalifikace MČR. Jedna se o zavody "party nadsenych lidi" a tam se na ostudu NEHRAJE !! To muzu potvrdit ze sve skusenosti !! :) :)

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#42 Příspěvek od Luboš » 12 úno 2022, 15:45

Tak jsem zvědavý, jestli se v pondělí přijede někdo z potenciálních zájemců podívat do Brna na dráhu.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#43 Příspěvek od stembas » 12 úno 2022, 21:13

Preji Ti aby jsi byl prekvapen, ale pouze kladne. :) :) :)

Uživatelský avatar
hydrostar
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2014, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Komercni zavody auticek

#44 Příspěvek od hydrostar » 12 úno 2022, 23:04

Tak já určitě delší dobu nepřekvapím...
Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#45 Příspěvek od stembas » 14 úno 2022, 19:19

"hydrostar" velice si Vazim Tve odpovedi, a dovedu Te pochopit, protoze jsem tak zacinal take. A co jsem se natrapil s ovladacem, protze mi k nemu byl "sliben" cesky preklad a do dnesniho dne ho nemam. Je diky kamaradovi jsem ho asi po 5ti letech zskal a zistil jsem ze jsem jezdil na uplne opacne hodnoty a jizda byla katastrofalni. 1-10 je vetsinou od nejpomalesiho k nejrychlejsimu a tam to bylo naopak :o a auticko dostavlo hodne proudu ze zactku a to byla hruza. :shock: Ale nelituji toho, nekdy jsem si i zajezdil :D A uzi jsem si zabavy v kolektivu :D A Jak jsi psal, pokud nemas alespon nekdy se nkam dostat na drahu drevenou auticka vyskouset a naladit, tak to nema smysl, :( To muze akorad odradit, protoze to neni jezdeni ale trapeni, a stale premysleni PROC TO NEJEDE !! :shock: ;)

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#46 Příspěvek od Luboš » 14 úno 2022, 20:45

Překvapení se nekonalo. Nikdo z potenciálních zájemců na dráhu nedorazil. Asi není zájem jezdit na dřevěných dráhách. Nejspíš lidem vyhovuje občas si zajezdit doma na plastu. :?

LiborEK
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2016, 11:51

Re: Komercni zavody auticek

#47 Příspěvek od LiborEK » 15 úno 2022, 22:51

Bohužel. Já po covidu a rovnou na odpolední. A i kdyby jsem měl ranní tak jsem doma z práce v 15:30 a jeď ještě z Ostravy do Brna. Každopádně auto GT am bude postaveno a uvidíme 🤷‍♀️

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#48 Příspěvek od Luboš » 16 úno 2022, 08:43

LiborEK - dobrá zpráva. :D

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#49 Příspěvek od stembas » 16 úno 2022, 11:09

Ja jsem tolerantni clovek a holavne v tak (zatim) malem poctu zavodniku pripravovaneho zavodu GT3, dovedu pochopit ze nekdo chce jezdit GT3/pro, tak i kdyz to jezdit nehodlam me tato kategorie nevadi. Pokud "neco bude" tak budu delat "konkurenci" Liborovi EK, tedy v GT3/am . :D A zde me jsem velmi potesen ze se JiborEK takto kladne vyjadril zde na vlakne. Kdyz jem toto vlakno zakladal tak jsem preve smyslem bylo, aby se takovym spusobem vyjadrily vsichni kdo na na to maji jakykoliv nazor. Takze jsem velmi rad ze se takto vyjadrili alepson HADROSTAR a Libor EK. O nic nejde, jen aby se vedelo kolik lidi ma zajem a kolik ne a "treba" z jakych duvodu ? Nema moznost trenovat na drevene draze, problemy s cestovanim(velka dalka), muze bt v praci atd. Ja bych chtel verit tomu ze kdyz se nejake zavody udelaji, a zacatek si myslim ze uz by lidi bylo dost na to aby se mohlo zavodit (min 10) a urcite se nekdo prida behem zavodu az uvidi jak tyto zavody funguji LIVE. To je totiz nejdulezitejci VIDET NA VLASTNI OCI !! :)
Uz jsem zde jednou psal : zadam vsechny "zahodme sve EGA" a prispusobme se situaci, vzdyt je nas 5,5 jinak to dohromady nedame. Prece kazdy si myslim ze zavodit chceme, ale bohuzel dnes je "tolik moznosti kategorii" ze to proste nejde vyhovet vsem. Avy se ty moznosti alespon z cast vycerpali to by musel byt min 10 kategorii a zavody by trvaly cely VIKEND :lol:
BYL BYCH VELICE SPOKOJEN KDYBY SE ZDE VYJATDRIL PROMOTER ALESPON S MENSI POZNAMKOU JAK BY SI TO TEDY PREDSTAVOVAL "ROZJET" (kategorie, nejake strucnejsi pravidla, proste neco, nejake informace pro zacatek) :) :) , DEKUJI

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#50 Příspěvek od Luboš » 16 úno 2022, 14:39

Pravidla byla zveřejněna o několiák příspěvků dříve. Trénink by byl od 8 - 10h, potom by následovaly závody GT3 AM, GT3 PRO a v případě zájmu ještě nějaká další kategorie. Ale jelikož se zatím přihlásil jen LiborEK a v Brně by to jelo asi 6 lidí, tak zatím nemá smysl uvádět nějaké větší podrobnosti. Chtělo by to účast nejméně 10 lidí.

Odpovědět