Komercni zavody auticek

Odpovědět
Zpráva
Autor
stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#51 Příspěvek od stembas » 16 úno 2022, 15:38

Pokud ja vim tak se zajimalo vice lidi :o A momentalne se nic nedeje tak na co se maji lide prihlasovat. V Brne jsou dve skupiny ktere jednaji kazda zvlast, tak se domluvte kdo s kym o zavodech se domlpuva. Ja uz jsem pocet lidi psal, a nikdo s nima nejednal v uzim kruhu aby se to teda domluvilo. :o A co lidi z Trebove ?? a co lidi z Olomouce ?? Ti nic neprislibili ?? A Ja ?? to je 8 lidi, tak uz to nechapu ?? A daval jsem nekolik ruznych navrhu jak zacit. Bohuzel nebyly vyslyseny. Tak nevim na co se stale ceka. A jestli LiborEK pojede na jednu kategorii z Ostravy, tak tomu neverim ?? :o Toto uz visi pouze na jedne jedine veci !! Domluvit se v Brne a spolecne se domluvit s klubem v Olomouci !!!!!!
Vic k tomu nemam co dodat, bohuzel, je to velice smutne, kdyz se lidi nesnasi !! (mysleno vseobecne) :( :(
VIDIM ZE JSME STALE NA ZACTKU, nikam se to neposunulo, mimo LiboraEK, a mam obavy aby se na to taky nevykaslal !!

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#52 Příspěvek od Luboš » 16 úno 2022, 17:13

Stembas: Jestli se má vyhlásit nějaký termín závodu, tak proto by se ti lidé měli přihlásit tady na foru. Nebudu vyhlašovat termín, když nevím, jestli by někdo přijel. Ty píšeš o 8 lidech, ale to je jen obecné. Napiš mě třeba do SZ nebo na mail o koho se jedná, abych je mohl oslovit. Takové obecné řeči, že víš o lidech, ale bez jmen, to je k ničemu. Ze Třebové slíbili účast možná. Z Olomouce se neozval nikdo. Tebe jsem se Sedláčkem zval, abyste přijeli na pokec a nic. Nevím o žádném tvém návrhu jak začít. Podle mě by bylo nejlepší, kdyby bylo dost zájemců, uspořádat v Brně na dráze setkání ( třeba v některou sobotu), kde by se probraly pravidla. A mohli by jsme si zkusmo zajet i závod. Ale pokud nebude jistých 10-15 lidí, tak to nemá smysl. Samozřejmě, jestli by byli nějací zájemci, tak klidně můžou dojet na dráhu i každé pondělí od 16:30h.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#53 Příspěvek od stembas » 16 úno 2022, 20:42

Lubos, bohuzel to napisu zde, at vsichni vidi jak to v Brne funguje !!!! :(

Vsichni co pises byli osloveni. Souhlas celkem byl. To musite VY v Brne se mezi sebou domluvit, Ja nebudu porad nekoho oslovovat kdyz se zmeni organizator.
Ja jsem ti na tvoje pozvani odepsal, tak nevim co chces vic. Me a Sedlackovi je vsechno jasne (mechy jezdit nebudu jsem ti psal) !! :( ! A v Trebove me rekl Michal Valka ml. ze by jezdily. !!!! :( ja jsem oslovil vzdy jednoho z klubu at se poradi s ostatnimi a odepise mi !!!! :(
Takze jeste jednou pro Lubosa : Trebova M. Valka ml. Olomouc T. Schejbal, Ja a P.Sedlacek, tomu jsem o tom rikal ja.
A po osloveni vsech jsem navrhoval at se udela "nekde" SEZNAMOVACI MITING, kde se zajezdi stim co kdo ma, a podebatuje co dal. Takze lidi Brno 6, Olomouc 3, Vyskov 2, Trebova 4. a LiborEK - celkem16 lidi, zaklad je 10 lidi nutnych. A kdyz jsem mluvil s Jirkou Hametem tak nic neslibil ale rikal ze to nevylucuje. A jsou take 3 Jirka, syn a K. Masita. A jeste je ve hre Jano Oktabec. Muze se stat ze nekdo bude mit sluzbu v praci a podobne
Jeste muzu udelat posledni pomoc a uz je vsechno vycerpane. Mam sehnat autobus a ty lidi dovezt :( :o Vsechno jsem zde uz napsal, nebo J. Parizkovi. je trebacist a komunikovat !!

A uz se konecne domluvte v tom Brne !! a predavejte si informace !!
Nedavam uz zaruku za ty lidi, protoze po tom co se deje si to mohly rozmysle :( Jinak s nima komunikoval i J. Parizek :shock:

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#54 Příspěvek od Luboš » 16 úno 2022, 21:20

Plácáš tady nesmysly. V Brně je jen jeden klub a všichni společně se snaží, aby se nějaké závody zorganizovaly. Žádný organizátor se nezměnil, stále je organizátor SRC Brno. Tak tady nepiš, že se máme mezi sebou domluvit. Asi jsi to špatně pochopil. V pondělí se v klubu domluvíme na nějaký termín a uděláme seznamovací závod. Tam se ukáže, jestli ti, co slíbovali, jestli přijedou.
Pozvánku na setkání uveřejním zde na foru a na facebooku.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#55 Příspěvek od stembas » 16 úno 2022, 22:17

Delej si co chces. Jak se muzete domlouvat kdyz nic nevis co jsem vsechno udelal, a ptas se me znova ???? Pokud placam nesmysly, tak nevim co jes teda mysl. V Brne jste se se rozhadali, cetl jsem to na diskuzi na CRC Brno. A pokud nevis ze uz jsem vsechno obvolal zaridil, tak nechapu jak y mate stejny zajem vsichni o stejne zavody ??
Ty si myslis ze kdyz chodis na forum Ty tak ze tam chodi vsichni, cist tyto blaboly co zde piseme. Pokud chces neco usporadat pres forum tak to se zrovna nemusis namahat ?? Ty nevidis kdo se zde ozval doposud ??? Nikdo zde nebyl z Trebove, z Olomouce, Sedlacek ???
JE TREBA OSLOVIT KONKRETNE OSOBY, a mluvit s nima, pokud mate v Brne vsichni zajem o zavody ?? Ja jsem to udelal , nebyl jsem vyslisen, nebylo me odpovezeno PROC GT3 a pritom se skoro vsichni umoudrily a pristoupili k tomu, a i pres toto jste nedokazali nic udelat. A az je vsechno skoro zapomenuto tak chcete vypsat zavody na FORU, vzdyt je to k smichu? :(

Preji Vam hodne uspechu, ale s postupem ktery jste zvolili nemate sanci. A pokud se citite dotceni, ze zde nikdo nepise a vy "ho musite prosit" aby prijel tak jste nemeli nic zacinat, protoze sami dobre vite jak to chodi. Vsicni cekaji az nekdo neco udela a potom uz snad prijdou ?? Ale aby neco bylo talk, to musi clovek v sobe potlacit ty puda a jit na to s pokorou, jako ja !!. Machruji vim ale take vim vsechno a z toho vychazim kdyz neco delam. Bohuzel mam tu smulu ze nemam zadny klub kde bych mohl byt clenem a pustit se do toho sam, a ukazat Vam jak se to dela, to jsemvlastne uz z 90% ukazal.
Byl bych rad aby se zde obevil prispevek kdo byl osloven a kdo ma zajem o zavody !! Ja jsem to zde zverejnil !! Coz take urcite prispeje k tomu ze pokud se nekdo prihlasi tak se smnad odvazi i ostatni, tak to chodi !!

A uz jsem pekne nasr-a-ny a mam duvod se na to vykaslat, ale moje "JA" meto nedovoli, nedam se odradit, jsem pokorny a tolerantni clovek.
Stembas

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#56 Příspěvek od stembas » 16 úno 2022, 22:38

jeste dodatek k predesle zprave. Kdyz si nevim rady, je treba se inspirovat u Jardy Švandy jak se poradaji zavody, a pritahuji lidi. Jak je to jednoduche :)

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#57 Příspěvek od Luboš » 16 úno 2022, 22:51

Klidně se můžeš u Jardy inspirovat, nikdo ti nebrání. :D

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#58 Příspěvek od stembas » 16 úno 2022, 23:07

Ja se nemusim inspirovat ja uz jsem Vam sve schopnosti ukazal, a vy jste to nestacily dotahnout do konce, tech 10% veci co na Vas zbylo. :(

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#59 Příspěvek od stembas » 17 úno 2022, 15:34

Timto bych chtel vsem, co se ucastnily debaty na tomto FORU moc a moc podekovat. Je skoda ze bylo malo ucastniku kteri se zde vyjadrily, ale i to stacilo aby se vedelo jaky je zajem a proc nekteri se nemohou ucastnit zavodu na "dreve" a podobne. Vzhledem k tomu ze uz zde nepribyvaji dalsi pripominky,namety a "napady", a hlavne se vsechno to, k vuli cemu jsem toto vlakno zalozil "ZAVODY KOMERCNICH AUTICEK NA DREVENYCH DRAHACH" se dostalo do slepe ulicky a zrejme uz nebude cesty zpet. :(

Proto bych chtel VSEM, co meli zajem se zde vyjadrit velice podekovat a popřat tomuto krasnemu konicku hodne zabavy, i kdyz se tim bavi jen doma pro zabavu. A ti co se "chystaji zavodit na dreve" aby doufaly ze dokde k nejakem kompromisu a zavody se podari usporadat. :)

LiborEK
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2016, 11:51

Re: Komercni zavody auticek

#60 Příspěvek od LiborEK » 23 úno 2022, 06:20

Tak mám doma asi kompletně vše co potřebuju na stavbu GT3 am. Bude to Porsche 911 od Scaleauto. Nějaké rady a tipy? Na kolik dovážit, jaký motor, převodový poměr?

Odpovědět