Komercni zavody auticek

Odpovědět
Zpráva
Autor
Jirka B
Příspěvky: 414
Registrován: 23 pro 2013, 21:37
Bydliště: Brno

Re: Komercni zavody auticek

#21 Příspěvek od Jirka B » 01 úno 2022, 18:37

Pánové zcela zbytečně tady diskutujete o pravidlech(ty nejsou hlavním problémem.) Když už tady mluvíte o pneumatikách.V pravidlech SMČR se říká: pro kategorii GT3 PRO-zadní pneu libovolné.Takže jste se trochu odklonili od tematu,který nakousl stembas. A to je zda máme chuť a zájem se scházet .zajezdit si a pobavit se.Ale podle toho kolik nás tady je a nikdo z ostatních(krom pár jedinců) se nevyjádřil, jsem nabyl dojmu,že nikdo jiný nemá zájem. Na druhou stranu bych uvítal i vyjádření těch (jak jsem psal výše) co si hrají doma na domácí dráze,s tím že tady třeba napíšete " pánové já na to kašlu,to by mě nebavilo...atd.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#22 Příspěvek od stembas » 01 úno 2022, 19:00

JirkoB, prave ze temi pneumatikami to vsechno zaclo. Kdyz jsem oslovil vetsinu dotazanych a ti se dovedeli ze se GT3pro jezdi na mechach tak s tim nesouhlasily. :o Urcite se ale meli vyjadrit, s tim souhlasim !!! A prave tam byl castecne urcite problem i pri domluve Brno-Polanka (dale GT3 ). V planu se snad zprvu dohodly na MOSLERECH ale nikdo uz nerekl ze se jezdi na mechach, jak pise zde LiborEK. Pokud se nepletu tak uz od zacatku vyjednavani nekdo udelal velikou chybu. A tim padem to doslo az do takoveho stavu, ze tady po te diskuzi ktera nebere konce,napisu " panove ja na to kaslu, to by me nebavilo..... :( :( "

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#23 Příspěvek od Luboš » 01 úno 2022, 21:59

A co kdyby jsme udělali na dráze v Brně nějaké setkání těch, kteř mají chuť si pozávodit. Vyjasnili by jsme si pravidla a o které kategorie by byl zájem, pojezdili, pokecali. Byl by o takové setkání zájem?

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#24 Příspěvek od stembas » 01 úno 2022, 23:05

Toto reseni jsem "mynulemu vedeni" take navrhoval. :) Bohuzel zamitnuto :( Jinak souhlasim :) Konecne poradne rozhodnuti, zalezi jak se k tomu postavi ostatni :) ;) Chlapi. piste svuj nazor at se nekam posunem !!

Uživatelský avatar
Luboš
Příspěvky: 121
Registrován: 22 pro 2013, 16:42

Re: Komercni zavody auticek

#25 Příspěvek od Luboš » 02 úno 2022, 13:53

Podle počtu zobrazení tyto příspěvky čte hodně lidí. Bohužel ale nikdo mimo nás čtyř žádný další příspěvek nepřidává.
Tak pánové neostýchejte se a napište svoje názory. :D

LiborEK
Příspěvky: 63
Registrován: 16 lis 2016, 11:51

Re: Komercni zavody auticek

#26 Příspěvek od LiborEK » 02 úno 2022, 14:58

Přesně to jsem chtěl napsat, píšeme si tu dokola 4 lidi.
Přečetl jsem si pravidla GT-AM a GT-PRO. Myslím že nemám problém postavit model z něčeho co mám doma. Větší problém pro mě konkrétně je, aby v daný termín nebylo něco co už jezdím. Takže postavím auto, minimálně to GT-AM a uvidíme.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#27 Příspěvek od stembas » 02 úno 2022, 19:00

LiboreEK, doufam ze jsi svym kladnym prispevkem inspiroval i dalsi vahajici modelare. :)

Uživatelský avatar
hydrostar
Příspěvky: 103
Registrován: 08 lis 2014, 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Komercni zavody auticek

#28 Příspěvek od hydrostar » 02 úno 2022, 20:20

Jirka B píše:
01 úno 2022, 18:37
...Na druhou stranu bych uvítal i vyjádření těch (jak jsem psal výše) co si hrají doma na domácí dráze,s tím že tady třeba napíšete " pánové já na to kašlu,to by mě nebavilo...atd.
Tak kupříkladu já bych vám aj něco napsal, ale vůbec nerozumím ničemu, co vlastně probíráte. A myslím, že z těch, co sledují toto vlákno, nebudu jediný. Ale výsledek diskuse mě zajímá...
Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Komercni zavody auticek

#29 Příspěvek od stembas » 02 úno 2022, 20:30

Probira se zde to, kdo, nebo kolik lidi je ochotnych, pokud se udela SERIAL ZAVODU KOMERCEK na Morave, se do zavodu prihlasit-zapojit ? popripade se potom vyjadrit k pravidlum a kategoriim ? Zda ma smysl vubec neco pripravovat ?

HonzaS
Příspěvky: 552
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Komercni zavody auticek

#30 Příspěvek od HonzaS » 03 úno 2022, 11:28

Asi největší problém vidím v tom, že nadhozená debata má velmi mlhavý rámec.
Aby někdo případně projevil svůj zájem nebo názor, bylo by dobré mu poskytnout alespoň nějakou základní představu o závodu (viz příspěvek Hydrostara), tj. kdo bude pořadatel (klub s nějakou využitelnou členskou základnou nebo jednotlivec), kde se pojede (dřevo, plast, počet drážek, délka závodů), základní orientační představa o počtu kategorií a rozsahu povolených úprav, přibližný časový harmonogram závodu (jednodenní, dvoudenní, začátek), počet závodů (x krát za rok nebo jen jednorázové či tématické), forma registrace (přihlášky x kdo přijde, ten jede), startovné atd. To vše (a ještě spousta dalšího) bude rozhodovat o tom, jaký názor na věc si potenciální zájemce udělá.

To jen tak na okraj 😊

Odpovědět