1. závod Porsche Cup 2014 - Luštěnice

Zpráva
Autor
HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: 1. závod Porsche Cup 2014 - Luštěnice

#11 Příspěvek od HonzaS » 17 bře 2014, 09:30

Jsem rád, že snad vše dopadlo podle našich i vašich představ a že se poslední závod na českém Kingu vydařil. Poděkování pak zaslouží především všichni ti, kteří se přihlásili a dorazili - to je hlavní motivace každého pořadatele.
Dtto poděkování Petrovi za rychlé zveřejnění výsledků, to byla jedna z věcí, kterou budeme chtít zachovat i nadále. A samozřejmě budeme průběžné pořadí po každém závodě aktualizovat. Kdyby náhodou někdo objevil jakoukoliv chybu v přidělení bodů, tak prosím nahlásit. Šmudlám to tam vždy v rychlosti kvůli vyhlášení výsledků a chybička se může vloudit :( .


Příští závod se bude konat v Praze-Podbabě v průběhu května, termín upřesníme po prostudování všech klonů "kalendářů" tak, abychom v rámci možností s nikým nekolidovali. V rámci možností píšu proto, že závodů SRC je tolik, že nějaká ta kolize bude nakonec vždy...

Uživatelský avatar
marty.dutch
Příspěvky: 168
Registrován: 08 úno 2014, 15:54

Re: 1. závod Porsche Cup 2014 - Luštěnice

#12 Příspěvek od marty.dutch » 20 bře 2014, 00:09

Musím se taky přidat k hodnocení.
Jsem strašně moc rád,že vše proběhlo bez vážných komplikací. Atmosféra perfektní :-) strhující souboje, strašně moc jsem si to užil :-)
Zevšeho nejvíc jsem byl překvapen z toho jak mi to pěkně jelo a že jsem to celkově zmáknul :-)
Výsledky kterých jsem dosáhl mě potěsily. Samozřejmě je stále co zlepšovat a není vyloučeno,že mě nemůže Mitch příště překonat :-)
Byl z toho taky trochu překvapen a ikdyž to na sobě nedával znát,tak vím jen že celou cestu domů mu hlodalo v hlavě jak co předělat.
Štěpán je sice hodně deklasovanej už jen tím,že jel tím čím jel :-( , ale zadomotor mu jel taky vcelku vítečně.
Vzhledem k tomu,že použil régl Slot it , sám říkal,že kdyby měl ten přechozí který stále ještě nikdo nedokázel opravit,bylo by to o mnoho lepší.
Je to taková zdravá rivalita mezi námi :-)
Velké díky patří Petrovi ,díky němu máme v ruce konečně régl,kterým se už dají ty auta kontrolovat. Osobně loňskou sezónu jsem odjel se Slot item a to bylo peklo !!!
Auta na letošní sezónu prodělala radikální úpravy a bylo to hodně znát :-)
Díky Vítkovi za cenné rady a také za znovuzrození Zadomotoru jsem dlužníkem :-)
Strašně moc se těším na další klání v květnu na Podbabě,ikdyž ta dráha je taková jaká je mě osobně tam dělají problém malé rádiusy na černé a červené drážce :-)
Jsem zvědavej na to jak nám to příště půjde :-)

Odpovědět