Porsche cup 2014

Zpráva
Autor
Honza65
Příspěvky: 38
Registrován: 04 bře 2014, 07:39

Re: Porsche cup 2014

#11 Příspěvek od Honza65 » 05 bře 2014, 08:51

Mam dotaz na někoho znalého situace v Luštěnicích.Ten BlueKing přijde sešrotovat,nebo se prodá,přenechá někomu kdo ho bude někde provozovat?
Nejsem příznivcem autodráhy typu Blue King,(i když v Děčíně jsem na ni několikrát jel)ale vzhledem k tomu že Děčín je takřka nefunkční tak mi to přijde škoda zničit ho.
A co teda vznikne v Luštěnicích za dráhu?
V Mostě nové vedení ISŠT Velebudice nejdříve vypakovalo provozovatele zdejší autodráhy a teď po cca.roce hledají někoho kdo to zprovozní(kocourkov).
Takže v současné době jsou v naší malé České kotlině tři dráhy na prd,pardon v Děčíně vedle bluku stojí ještě Edova a ten se na ni taky nedostane,takže vlastně čtyři
dráhy.(aspoň teda co vím já)
Krušnohor se teď jezdí na třech drahách,Most,Slaný,Bilina a v brzké době se snad dodělá druhá dráha v Mostě,takže tady na severu mame na čem jezdit,
ale přesto mi přijde škoda těch dalších drah. :cry:

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Porsche cup 2014

#12 Příspěvek od HonzaS » 05 bře 2014, 12:05

U Luštěnic se jedná o něco jiného, nejde o likvidaci dráhy a střediska. Tamní BlueKing po demontáži vyrazí pravděpodobně podle posledních informací do Německa, aby uvolnil místo úplně nové scaleové dráze s nejvyššími parametry stavěné se záměrem odjetí nejbližšího MS v ČR. Asi každý má na dráhy typu BlueKing trochu odlišný názor - osobně si myslím, že jejich postupné mizení je škoda už třeba jen proto, že tvoří určitý atyp a oživení.
Děčín je samostatná kapitola dokazující, že určitá míra idiocie může existovat i u mentálně zdravého člověka. ISŠT je pro změnu klasický případ. kdy nové vedení má tendenci ukazovat svým nadřízeným, že předchozí dělali vše špatně. V kombinaci s dnešním tlakem na vnitřní samofinancování je to dost smrtelná kombinace - viz obdobná situace u nás. Fakt je ale ten, že hodně často se nová garda s časem zklidní - pak jde jen o to přežít první náraz.

Odpovědět