Slot.it - Audi R 18 TDI - Le Mans Winners Collection

Slot.it - Audi R 18 TDI - Le Mans Winners Collection

Příspěvekod marty.dutch » sob dub 05, 2014 9:43 pm

Jsem maniak :-) , mám rád rychlé vozy tzv. placky a speciálně ty, které jsou známé ze závodu 24hodin Le Mans. Proto si zde dovolím prezentovat jeden z několika kousků vyrobených výrobcem Slot it.

20140405_215809.jpg

Model je vyrobený v limitovaném počtu 4000 kusů
I když preciznost je firmě známá a hodně si zakládá, aby její modely byly přesně podle předlohy, musím konstatovat, že zde tomu tak úplně nebylo :-( . Jeden malý nedostatek jsem objevil hned po otevření krabičky a druhý se záhy vyklubal na svět v okamžiku, kdy jsme si model uvolnil z krabičky a vzal si jej do ruky :-(
Nevím, asi bych křivdil, možná se prostě v mém případě jednalo o vyloženě smůlu, nu co, prostě provedení dekálů a obvzláště chromových pruhů, které na kamufláži jsou naneseny pomocí samolepící fólie, bylo na jedné straně v místě dveří nedokončeno, nebo spíš při montáži někdo prostě asi kus utrhl :-( .

20140405_231837.jpg

A ten druhý zádrhel spočíval v tom, že řidič nebyl upevněn do sedačky :-( . Tato skutečnost mě opravdu mrzela :-( . Musel jsem model rozebrat a človíčka do sedačky připevnit.

Na limitku jsem v tomto případě měl opravdu smůlu.

Konfigurace podvozku v následujícím složení - motor long slot it 21500 otáček , převodový poměr 11:28, převod plastový , uložení v offsetové motorové kleci AW.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil marty.dutch dne čtv dub 24, 2014 4:40 pm, celkově upraveno 4
marty.dutch

Re: Audi R 18 TDI

Příspěvekod Petr L » sob dub 05, 2014 9:50 pm

O chatrnosti chromových detailů byla svého času plná zahranční fóra, asi se to nějak nepovedlo, ale jinak je to pěkný kousek ;)
Petr L
Site Admin

Zpět na Sběratelské autodráhové modely – kolekce, limitky …