Carrera Evolution - problém s ovladačem

Odpovědět
Zpráva
Autor
Nor101
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2014, 12:43

Carrera Evolution - problém s ovladačem

#1 Příspěvek od Nor101 » 27 úno 2014, 13:36

Dobrý deň,

píšem trochu od témy, ale nechcem zakladať novú.
Kúpil som autodráhu Carrera Evolution (aj podľa rád p. Petra L v staršom fóre) a pár krát sme so synom jazdili. Dokúpil som 2 autá zn. AUTOart (12V). Inak ostal základný set. Momentálne pri pustení dráhy za pár minút sú ovládače horúce a zapáchajú.

Môžete mi, prosí, poradiť, či som urobil chybu ja tými dokúpenými autami (nie Carrera), alebo by sa to nemalo stať?

Skúsim priložiť foto otvoreného ovládača.

P.S. Nie som, žiaľ, modelár ani elektro.

Dakujem.


Problém s ovladačem Carrera Evo jsem vyjmul z vlákna a založil vlákno nové.
Není důvod se obávat založení nového tématu. Naopak, jasně definovaná vlákna slouží k lepšímu vyhledávání a dělají DF celkově přehlednější.
Díky za pochopení. Moderátor Vítek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Vhodný ovladač pro dráhu ITES/FARO

#2 Příspěvek od Petr L » 27 úno 2014, 14:13

Hořící Carrera ovladač, tak to slyším a vidím poprvé, auty by to být nemělo, Autoart má stejné motory jako ostatní a Carrera ovladače to vydrží, pokud se nehřály s modely ze setu, nemělo by to být ani teď. Je sice pravda, že AutoArt má krom motorů 18500 RPM v některých modelech motory 26000 RPM, ale i s tím by si měly ovladače poradit, protože ještě nedávno Carrera prodávala tuningový motor 26957 a ten má 30 000 RPM.

Ale takhle na dálku toho moc nevymyslíme, to by chtělo ovladače otestovat, udělat kontrolu zapojení celého systému, změřit proud atd.

Nor101
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2014, 12:43

Re: Vhodný ovladač pro dráhu ITES/FARO

#3 Příspěvek od Nor101 » 27 úno 2014, 18:40

Ďakujem za odpoveď.
Myslíte, že to je na reklamáciu (dráha je ešte v záruke). Máte nejakú skúsenosť s reklamáciami pri Carrera? Ak reklamovať, tak u predajcu celú dráhu, alebo v nejakom servisnom stredisku len ovládače?
Ešte raz ďakujem za rady.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Vhodný ovladač pro dráhu ITES/FARO

#4 Příspěvek od Petr L » 27 úno 2014, 18:56

Já reklamoval pouze jedno auto D143, na základě dotazu u dovozce jsem podle jejich odpovědi odeslal auto na opravu a to se mi vrátilo s novým chipem , takže bych postupoval stejně.

Odpovědět