Hard+software pro řízení a počítání

Re: Hard+software pro řízení a počítání

Příspěvekod Petr L » pát lis 25, 2016 7:46 pm

Když se podíváš na datasheet, tak zjistíš, že jsou prakticky stejné
Petr L
Site Admin

Příspěvekod Maaarvin » pon lis 28, 2016 3:41 pm

Zdravím Vás přátelé , já s tatínkem chceme pro amatéry spustit analogovou autodráhu . Měli jsme k ní SW lap Timer 2000 ale při zkoušce jsme zjistili , když ujedeme první kolo tak to nám napočítá úplnou blbost když ujedeme 2 kolo tak už to napočítá správný čas . Chtěl bych se zeptat jaký program je nejhodnější ? Při startu a dojetí prvního kola ať započítá správně ujetý čas . Díváme se na jiný SW PC Lap Counter , jaký by jste vy doporučili ? Děkuji za rady a přejí příjemný pondělní den Libor
Maaarvin

Příspěvekod Petr L » pon lis 28, 2016 4:53 pm

Laptimer 2000 jsem instaloval kolegovi do dráhy a chodí léta naprosto přesně, problém bych hledal mimo SW, jinak se tady porozhlédni, kolega RUMOV v rámci hledání vhodného SW vytvořil myslím velmi vyčerpávající přehled použitelných SW. :-)
Petr L
Site Admin

Příspěvekod Maaarvin » pon lis 28, 2016 9:06 pm

no moc tomu nerozumíme tomu SW lap timeru , možná je potřeba ho nastavit ale nevíme přesně jak . Když odstartujeme závod a objedeme první kolo tak to spočítá čas , ale úplnou kravinu a když objedeme druhé kolo tak už ukáže správný čas .
Maaarvin

Příspěvekod Petr L » pon lis 28, 2016 9:55 pm

Pokud se nepletu, tak lap timer 2000 se připojuje do printer portu, není to tím, že po startu PC prostě zaspí?
Petr L
Site Admin

Příspěvekod jakubadamcik » úte lis 29, 2016 1:39 pm

Ahoj,
A jaké máš měřící zařízení? Respektive jakým způsobem máš připojeno k PC?
S Laptimer 2000 jsem hodně experimentoval a nepovedlo se mi ho rozchodit. A jestli si matně vzpomínám (jsou to už dva roky) tak závady byla hodně podobná. Opravdu si nejsem už jist.
Tedy asi to bude možná nějaká aktualizace třeba win která by to dělala… Ale to už hodně bruslím na tenkém ledu.
Jinak Softu je spousty odzkoušeno mám Ultimate Racer a Race Coordinator. Jestli to bude dělat i na těchto programech závada bude v měřícím zařízení.
Malinko o tom mluví i můj článek na http://czauticka.cz/.
Jakub
CZAuticka.cz :)
jakubadamcik

Předchozí

Zpět na Zdroje, ovladače, měření času …