Ultimate racer 3.0

Odpovědět
Zpráva
Autor
Yarin
Příspěvky: 50
Registrován: 29 zář 2016, 19:34

Ultimate racer 3.0

#1 Příspěvek od Yarin » 11 lis 2021, 20:38

Koupil jsem si kdysi Ultimate Racer 3.0 na "čmáraní" tvaru dráhy ... Nyní se chystám na malou dvoudráhu z dílu Ninco co mám již dlouho nakoupené. Neví někdo zda se dá k tomuto SW pořídit hotový HW? Pokud se i k tomuto SW musí "stavět" optické závory nebo něco podobného tak je asi jednodušší použít perfekltní návod od Jakuba Adamčíka který je zde zveřejněn a zredukovat si jej na dvoudráhu.

gurkeGO
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2016, 21:11

Re: Ultimate racer 3.0

#2 Příspěvek od gurkeGO » 12 lis 2021, 15:17

Ultimate racer 3.0 je volně ke stažení pokud vím a umí plánovat asi 20 druhů výrobců autodráh ;)
Akorát v neplacené verzi nejde trať uložit, ale na to postačí printscreen nebo fotka mobilem.
Používám ho na SCX digital a Carreru.
Harware k softu mysíte jako co?
Autodráhu Ninco nebo PC na, kterém si editor pustíte? :D
Neumí to tedy ohraničení základní plochy. Já osobně jsem to nikdy nepotřeboval a nepátral. To si musí, každý odměřit, ale to se ukáže po označení panelů jak je to velké.
:)
Adam Mádr 8-)

Yarin
Příspěvky: 50
Registrován: 29 zář 2016, 19:34

Re: Ultimate racer 3.0

#3 Příspěvek od Yarin » 13 lis 2021, 20:08

Já si ho koupil.... jsem tak zvyklý. Ohraničení plochy běžně má i s informací jaký je to rozměr, alespoň ta placená verze viz. příloha. HW je HW, nemyslím samozřejmě dráhu - "kolejí" mám cca 30 metrů. Počítač si myslím se také nějaký najde :o . Nevím zda existuje nějaký "vehement" který právě předává průjezd do počítadla. V klubu máme SpyTech kde máme na zaznamenání průjezdu izolované úseky, ale samozřejmě HW originál. Spy Tech je na domáci ježdění trochu přece jenom finančně náročné zařízení.
vykres.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět