100 m ITES

Odpovědět
Zpráva
Autor
mazi
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2019, 19:45
Bydliště: Olomouc

100 m ITES

#1 Příspěvek od mazi » 07 črc 2019, 22:19

Zdravím,
chtěl bych postavit na jednu akci autodráhu a jelikož jsem to zatím ve větším nestavěl, potřeboval bych poradit. Mám díly na cca 115m a bude se stavět na podlaze klubovny..
Jde o víkendový sraz Kinderkamioňáků, tak že jezdit na ní budou jak dospělí, tak hlavně děti, s čímž souvisí i opatření navíc.
V první řadě bych se rád zeptal, jestli se někdo nechce přidat a pomoct mi s instalací (ne-čt 21.-25.7. Kožušany u Olomouce) a případně si pak zazávodit
Rád uvítám každou pomoc, jelikož jde částečně o charitativní akci a tudíž každá pomoc je vítaná.
Pokud jde o technickou stránku, mám pár dotazů na vás, zkušenější kolegy:
1) Kde se dají na rychlo sehnat součástky na ITES? Podvozkové části - motory, kartáče... Ale s rychlým a hlavně spolehlivým doručením.
2) Napájení při takové délce?
3) Regulace v rámci zpomalení skrz obsluhu dětmi.

Předem dík za rady a případnou pomoc.

mazi
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2019, 19:45
Bydliště: Olomouc

Re: 100 m ITES

#2 Příspěvek od mazi » 21 črc 2019, 22:03

Podle počtu dobrovolníku su asi jedinej Moravák co má autodráhu a podle rad na foru su jedinej co má ites.
Nahrubo poskládany a ted to ještě oživit.
sssssssssssssssssss.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: 100 m ITES

#3 Příspěvek od model » 22 črc 2019, 06:30

Jsem další Moravák, co má dráhu ITES, ale již opět zpátky v kufru a místo ní mám velkou Carreru.
To že jsem udělal takovou kvalitativní změnu bylo spíše obrovské štěstí a náhoda. Ale nelituji toho.
Když jsem se díval na Váš obrázek, je to famózní, ale hodně se při tom nachodí, když se chce vrátit zpátky vypadnuté auto.
A pokud to bude ležet na zemi tak nevím jak se budou jezdci, či nasazovači proplétat spletí dráhy, aby ji nepoškodili.
Možná by to chtělo redukci a zkusit poskládat čtyřpruhovou dráhu.
Mě pro mé poježdění a testování stačí dráha na ploše cca 5 x 2,5 metru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět