Repase autíček ITES/GONIO

Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Repase autíček ITES/GONIO

#41 Příspěvek od model » 28 úno 2019, 22:00

Ne že bych byl expert na toto téma. Chce to zajít do specializované prodejny s lepidly a koupit balení
kde se dá jednoduše provést smíchání dvou složek a výsledkem je tekutý materiál, který se nalije do formy.
Nemusí to být značková firma, kde je zbytečně vysoká cena, myslím si, že Vám poradí každý prodavač.

PanZdenda
Příspěvky: 18
Registrován: 28 led 2014, 20:53
Bydliště: Hranice

Re: Repase autíček ITES/GONIO

#42 Příspěvek od PanZdenda » 02 bře 2019, 20:13

Všemožné pajduláky i spoustu jiných dílů beru na Pendleslotracing. Určitě se tam najde i něco, co se dá posadit do Itesu :-)
https://www.pendleslotracing.co.uk/spares/interior.html

Hans1983
Příspěvky: 43
Registrován: 25 pro 2013, 22:39
Bydliště: Rakovník

Re: Repase autíček ITES/GONIO

#43 Příspěvek od Hans1983 » 15 lis 2020, 23:15

Obrázek
Pánové po tolika letech sem si to konečně splnil, sice repase aut se ne zatím nepovedla do podoby. kdy bych vytunil z nových dílů FARO. Sem nešika jedno auto sem zkusil a nepovedl se převod. Zatím mám 4 funkční auta: Porche 911 žluté, Shadow modrý, Tyrell formule modro-bílá, Toleman Formule bílo-vínová. Dva ovladače jeden je označen a Faro a druhý má na plastu Gonio ale je to konstrukčně ten samý. Zítra se mi snad povede oživit ještě červenou 917 Porche ta má zatím úplně mrtvý motorek, ale šasí a originál motorků mám asi ještě dalších 5ks a případně i nové motory FARO :)
Rád bych teď sehnal nějaké Carrera auto abych se měl čím pořádně prohánět po dráze, přece jen tyhle originál auto jsou hardcore :D Už je umím i všechny otočit na boudu i na nejmenší napětí :D
Autodráze zdar!
ITES česká autodráha 90mm

Odpovědět