Problém s Carrera Digital

Odpovědět
Zpráva
Autor
Pampusik

Problém s Carrera Digital

#1 Příspěvek od Pampusik » 18 úno 2019, 20:22

Prosím vás o radu. Mám problém s Carrera d. Po sparovani auta s ovládačom a položením auta na dráhu kolesá sa po zmacknuti plynu na ovládači netocia plynule ale tak nejak trhano. Ako keby do auta nešiel prúd stále ale iba nejak pulzne. Skúšal som vsetko, od výmeny ovládača, po výmenu motora, robia to všetky autá. Diel som dal aj na reklamáciu ale zjavne s tým nič neurobili. Diel mi prišiel a robi to stále. Vie niekto co s tým?

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Problém s Carrera Digital

#2 Příspěvek od Petr L » 26 úno 2019, 10:49

Chtělo by to trochu podrobněji popsat. Řídící jednotka je BB, nebo CU? Dělají to všechna auta, nebo jenom jedno? na jednom ovladači, nebo na všech? Ovladače jsou drátové, bezdrát staré s věží, nebo nové ? Problém se objevuje jedné dráze, nebo na obou? Problém se objevuje v prostoru startu, někde na dráze, nebo všude?

Pampusik

Re: Problém s Carrera Digital

#3 Příspěvek od Pampusik » 26 úno 2019, 13:07

Ahoj. Robia to všetky ovládače, sú bezdrôtové. Robia to aj nové ovládače, robia to všetky autá aj po výmene motora. Robí to na oboch dráhach, všade. Bol vymenený aj prijímač signálu. Asi bude vadna celá doska. Ale bolo to odložené asi rok, nikto s tým nič nerobil.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Problém s Carrera Digital

#4 Příspěvek od Petr L » 01 bře 2019, 20:30

Pokud chceš, můžeš mi tu jednotku poslat, já jí odzkouším, mám doma všechny varianty a generace zdrojů, ovladačů i řídících jednotek, není problém vše odzkoušet :-)

Pampusik

Re: Problém s Carrera Digital

#5 Příspěvek od Pampusik » 18 dub 2019, 19:33

Dakujem za ochotu.Som to vyreklamoval. Vyenili za novy napajaci diel. Ina predaam to cele za super cenu ak by bol vazny zaujem.

Odpovědět