Nastavení Druhé dráhy

Odpovědět
Zpráva
Autor
Spider
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2017, 07:05

Nastavení Druhé dráhy

#1 Příspěvek od Spider » 25 pro 2017, 13:48

Dobrý den,syn dostal k Vánocům Dráhu Carrera Pure která umožňuje jízdu se 3vozy, dokázali jsme nastavit auta a spárovat je s ovladači,problém je že jezdí jenom v jedné dráze,do té druhé se nedostanou nevím jestli ta výhybka posílá proud do druhé nebo jak to prostě funguje, zatím se mi zdá bze tedy nefunguje to křížení, což u nového výrobku zamrzí.Mate s tím již nějaké postřehy, Děkuji

harry
Příspěvky: 118
Registrován: 20 led 2015, 22:01

Re: Nastavení Druhé dráhy

#2 Příspěvek od harry » 25 pro 2017, 16:09

Vyhybka do druhej drahy nic neposila, obe drahy su pod napetim. V tej druhej drahe auticka idu,len proste nemozes zmenit drahu?

Spider
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2017, 07:05

Re: Nastavení Druhé dráhy

#3 Příspěvek od Spider » 25 pro 2017, 16:40

harry píše:Vyhybka do druhej drahy nic neposila, obe drahy su pod napetim. V tej druhej drahe auticka idu,len proste nemozes zmenit drahu?
Tak nějak jsem to tušil, tím pádem nefunguje napájení, druhé dráhy,protože jedné dráze svítí a jednou a druhá bude bez proudu

Spider
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2017, 07:05

Re: Nastavení Druhé dráhy

#4 Příspěvek od Spider » 25 pro 2017, 20:00

Problém vyřešen,tohle by se u věci která mě stála bezmála 7tis nemělo stávat,byli nepřipajeny vodiče co napájí druhou dráhu, takže záruka nezaruka musel jsem se do toho podívat a kabliky připájet,no a když jsem viděl to pájení na tý rozvodný desce tak mě málem omývaly, prostě hnus velebnosti to jsem si myslel že Carrera má úroveň,ale chyby lávky,tady se Čína opravdu nezapře.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Nastavení Druhé dráhy

#5 Příspěvek od Petr L » 26 pro 2017, 10:09

No to už tu dlouho nebylo, Carrear dokázala až na výjimky kvalitu Číny docela dobře hlídat. Pamatuji okolo 2010, že najednou před vánoci byly díly podélně lehce prohnuté a myslím že krajnice R1 o milimetr delší, ale vše se rychle urovnalo a dlouho nebyl žádný problém.

Spider
Příspěvky: 6
Registrován: 24 lis 2017, 07:05

Re: Nastavení Druhé dráhy

#6 Příspěvek od Spider » 26 pro 2017, 10:20

No bohužel zamrzí to,třeba jsem natrefil na špatný kus,jinak autodráha super,i když jsem se trochu líp podíval na tý jednotlivé traťové rovinky nebo i zatáčky,tak taky katastrofa,plastové výlisky Ok,ale ty plechové drážky mírně prohnuté sem tam i placaté,ten profil není úplně tedy.

Odpovědět