Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

Odpovědět
Zpráva
Autor
Pampusik

Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

#1 Příspěvek od Pampusik » 13 lis 2017, 21:20

.
Naposledy upravil(a) Pampusik dne 02 pro 2021, 22:14, celkem upraveno 1 x.

majklik
Příspěvky: 20
Registrován: 16 lis 2016, 21:55

Re: Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

#2 Příspěvek od majklik » 14 lis 2017, 11:50

Tu Suzuku máš postvenou dle toho návrhu, co je na webu Carrery ( http://www.carrera-toys.com/fileadmin/u ... uka_en.pdf ) nebo nějak jinak? Sám bádám, jak postavit Suzuku do komornějšího protoru, aby to trochu drželo skutečný tvar. Normálně ji mám na 25 m.
Plánek: http://majkl.sdf-eu.org/pics/adraha/Suzuka-GPc3.jpg
Foto: http://majkl.sdf-eu.org/pics/adraha/Adr ... a-GPc3.jpg

Pampusik

Re: Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

#3 Příspěvek od Pampusik » 14 lis 2017, 22:00

Ahoj, ano postavil som ju podla návrhu carrera. Mam ju na vyrobenom stole 8x 2,5m. Ak mi das tvoj e-mail poslem ti foto ako to vyzera, tu sa mi fotka nedala pridat, bola velka a nechce sa mi to zmensovat. Prosím ta potrebujem aj radu ohladom aut. Jedno z aut zacalo vydávat taky hkotavy zvuk pocas jazdenia, je dost hlucne oproti ostatným . Nevies co to moze byt? A este otazka, mam PC unit, po pripojeni k PC a dráhe mi pise , ze nenasiel nejake porty. Potrebujem k PC unit aj merac , Lap timer, ci ako sa to vola, co sa napoji hned vedla toho a ukazuje to cas na kolo . Dakujem za odpovede.

sad04
Příspěvky: 18
Registrován: 04 pro 2015, 09:22

Re: Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

#4 Příspěvek od sad04 » 05 pro 2017, 12:58

Pampusik píše:Ahoj, ano postavil som ju podla návrhu carrera. Mam ju na vyrobenom stole 8x 2,5m. Ak mi das tvoj e-mail poslem ti foto ako to vyzera, tu sa mi fotka nedala pridat, bola velka a nechce sa mi to zmensovat. Prosím ta potrebujem aj radu ohladom aut. Jedno z aut zacalo vydávat taky hkotavy zvuk pocas jazdenia, je dost hlucne oproti ostatným . Nevies co to moze byt? A este otazka, mam PC unit, po pripojeni k PC a dráhe mi pise , ze nenasiel nejake porty. Potrebujem k PC unit aj merac , Lap timer, ci ako sa to vola, co sa napoji hned vedla toho a ukazuje to cas na kolo . Dakujem za odpovede.
Hlasite auto znamena ze se na nej musis podivat. Nevim co je to za model, ale dobre si prohledni podvozek, jestli kartacky a kyl sedi tak jak maji a jestli se z podvozku neco neodchlipuje. Zkus i sundat a zpet poradne nasadit pneu hlavne na zadnich kolech. Pokud bude hlasite dal, budes ho muset otevrit a mrknout dovnitr, jestli se nenamotalo neco na osicky u motoru nebo naprav.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

#5 Příspěvek od Petr L » 05 pro 2017, 14:40

PC unit, tedy ta propojovací šňůřa k PC se u BB, což jsou starší provedení řídících jednotek, připojují přes počítadlo kol, nové tedy CU se připojují přímo. Nainstaluješ X-lap a se spojením by neměl být problém, pokud ano, tak se podívej v PC, kam se ti PC Unit připojí a zkus jináý port, pokud se nepletu, tak se připojuje na 9.

Pokud je auto hlučné, odchází většinou motor, převody, nebo futra, osobně, pokud se hodně jezdí bych celou zadní nápravu zahodil a vyměnil jí za něco lepšího, třeba Slot.It s hliníkovými disky a na to silikon pneu, originál zadní osa a speciálně disky a hlavně pneu stojí za prd.

Dají se na Carrera modely také koupit alternativní podvozky jak kovové, tak plastové velmi podobné podvozkům slot.it, což auta posune na zcela jiný level, ale na komerční ježdění jsou pokud se upraví zadní osa, modely Carrera asi nejvhodnější, nic bytelnějšího se asi koupit nedá.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Carrera digital 132 v dlžke 18 m.

#6 Příspěvek od Petr L » 05 pro 2017, 14:47

Pro zajímavost, takhle dopadnul Carrera RS Spider, když jsem mu vylepšoval jízdní vlastnosti. Nakonec z celého podvozku zbyla pouze přední část s přední osou, zbytek nahradil podvozek Slot.It...
RSS.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět