Chaosschaltung

Zpráva
Autor
akryx
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2013, 22:08

Chaosschaltung

#1 Příspěvek od akryx » 20 úno 2014, 11:56

Nejak nerozumim co tim ti sousedi odvedle mysli. Protoze se s nemcinou nekamaradim a translator mi to neobjasni, vite nekdo co zpusobuje, k cemu je, jak se pouziva?
Koukal jsem, ze se da pripojit jak k CU tak i BB.

Diky
Michal

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Chaosschaltung

#2 Příspěvek od Petr L » 20 úno 2014, 16:03

Pokud tomu dobře rozumím, tak Chaos button slouží k tomu, aby se v případě potřeby přerušil závod, což jinak na BB a CU nejde.

akryx
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2013, 22:08

Re: Chaosschaltung

#3 Příspěvek od akryx » 20 úno 2014, 21:00

OK, rikal jsem si ze asi to asi bude na to, ale nebyl jsem si jist. Na BB pouzivam startovaci tlacitko na stejny ucel.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Chaosschaltung

#4 Příspěvek od Petr L » 20 úno 2014, 21:30

No to jo, ale dělá ti to paseku v měření ne?

akryx
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2013, 22:08

Re: Chaosschaltung

#5 Příspěvek od akryx » 20 úno 2014, 23:21

Zatim ne, protoze mam jen BB a nemam pocitadlo pro pripojeni k PC. Ale chapu ted tu myslenku, ze tim to pak stopnu a pustim dal s pokracovanim casomiry. Takze dalsi vec co pripadne poridit a vyrobit.



Vlákno přesunoto do správného fóra. Moderátor Vítek

pm74
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2015, 00:43

Re: Chaosschaltung

#6 Příspěvek od pm74 » 13 bře 2015, 12:19

tohle je fajn, ale neexistuje nejake systemove reseni na pozastaveni zavodu po kolizi? nastinim:
pokud by system detekoval vypadnuti auta z drazky, pozastavil by automaticky zavod. po nasazeni auta zpet, by se za cas nastaveny uzivatelem zavod zase spustil.
byl by toho vubec system schopen? jakym zpusobem probiha komunikace auto vs CU?

milangs1200
Příspěvky: 146
Registrován: 07 zář 2014, 17:53

Re: Chaosschaltung

#7 Příspěvek od milangs1200 » 13 bře 2015, 13:13

Nějak jsem nepochopil, proč by se měl zastavovat závod, pokud někomu vypadne autíčko. V F1 se také nezastavuje závod, pokud se dva nabourají. Jiné je to při hromadné kolizi a nebo pokud vraky blokují trať. Pokud jedeš rychle a vypadneš, tak je to tvoje vina a prostě máš smůlu.

pm74
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2015, 00:43

Re: Chaosschaltung

#8 Příspěvek od pm74 » 13 bře 2015, 14:06

treba proto, ze tohle neni F1 a vypadle auto vetsinou drahu blokuje (dost casto obe). nebo proto, ze spolujezdci jsou male deti. staci ?

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Chaosschaltung

#9 Příspěvek od Petr L » 13 bře 2015, 15:17

Když jsem poprvé přišel na dráhu, také mi nějak nešlo do hlavy, proč bychom nutně museli mít nasazovače, p pár vypadlých zatáčkách mi to došlo, s chaoss tlačítkem je to stejné :-)

Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chaosschaltung

#10 Příspěvek od RUMOV » 13 bře 2015, 17:00

Dobrý den, čipovaní lidé.... :D
Co se týká chaos tlačítka, poté co mi Petr napověděl, jsem to začal trochu pitvat.
Chaoss tlačítko slouží u programů na počítání, k zastavení závodu, což znamená pozastavení počítání času.
Po rozjezdu, který lze udělat se světly, nebo bez světel, tkzv, fly start, opět program počítá palivo a čas.
samozřejmě, (aby to nebylo úplně jednoduché) u každého je to malinko jinak, tak jak to tvůrce vymyslel... :?:
Takto funguje třeba light and time, který mi tu leží rozpitvaný na ploše. :shock:
To pm 74
A k otázce, zda umí program automaticky udělat chaoss-pauzu při vypadnutí autíčka, mám ten pocit že jsem to u některého v nastavení viděl.
Jelikož jsem jich testoval spoustu, (a už si prd pamatuju) :D , mám ten pocit že je to buď Pc Lap counter, Race coordinator,nebo Ultimate racer.
Všechny tři umí i digitální auta a lze k nim připojit i digi rozhraní.
zkus je stáhnout, nainstalovat a hrát si, coordinator a ultima racer jsou v angličtině, Pc lap counter dokonce v češtině, free verze má omezení 10 kol.
Tolik soused od vedle, co už skoro počítá a tankuje v analogu... :D
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Odpovědět