Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
HurvinekCZ
Příspěvky: 59
Registrován: 02 říj 2016, 12:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#71 Příspěvek od HurvinekCZ » 15 led 2017, 15:20

Osobně doporučuji : smartrace

Sám používám a osvědčila se jako nejlepší pro tablet / telefon.

Jinak na CU máš tři pozice pro takování v boxu,OFF / ON / REAL
OFF je jasné :)
ON stačí že přejedeš / najdeš na tankovací Místo a zmáčkneš přjížděcí tlačítko na ovladači a ihned se doplní do 100% a můžeš jet.
REAL = musíš držet dokud se nedoplní palivo asi 3 vteřiny +-

jinak pokud připojíš aplikaci přes BT modeul k tabletu či telefonu a povolíš zvuky. Bude ti to říkat i hlasově že jezdci dochází palivo či že jsi dojel do boxu či že jsi natankoval doplna.

Omlouvám se že jsem ti neposlal k CU návod, popravdě mě to nedošlo.

MarcelRous
Příspěvky: 29
Registrován: 19 led 2014, 22:10

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#72 Příspěvek od MarcelRous » 15 led 2017, 22:44

Zdravím,
v pohodě. Už mám manuál stažený. Jen mě to tankování trochu zaskočilo.
Myslel jsem, že alespoň blikající autíčka při tankování zůstanou zachovaný, protože né každý má dokoupené display driver nebo připojený PC.
Třeba v klasickém novém setu s CU + dokoupený pitlane nemáš žádnou indikaci o dotankování paliva, což mi teda přijde blbý. To, že autíčku blikají světla jako v případě BB si myslím mohlo být zachováno. Škoda.

S pozdravem

Marcel Rous
Marcel R.

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#73 Příspěvek od Hecis » 16 led 2017, 20:02

HurvinekCZ píše:Osobně doporučuji : smartrace

Sám používám a osvědčila se jako nejlepší pro tablet / telefon.

Jinak na CU máš tři pozice pro takování v boxu,OFF / ON / REAL
OFF je jasné :)
ON stačí že přejedeš / najdeš na tankovací Místo a zmáčkneš přjížděcí tlačítko na ovladači a ihned se doplní do 100% a můžeš jet.
REAL = musíš držet dokud se nedoplní palivo asi 3 vteřiny +-

jinak pokud připojíš aplikaci přes BT modeul k tabletu či telefonu a povolíš zvuky. Bude ti to říkat i hlasově že jezdci dochází palivo či že jsi dojel do boxu či že jsi natankoval doplna.

Omlouvám se že jsem ti neposlal k CU návod, popravdě mě to nedošlo.

Tak jsem měl před vánoci pit lane doma(konečně),ale měl ulomené packy,tak jsem to vrátil.Teď čekám na naskladnění,ale jak to tak čtu,pokud uvažuji o koupení pit lane 30356,je asi ideální volbou rovnou dokoupit appconnect 30369 a stáhnout aplikaci co?Protože kupovat driver dysplay(1560kč a je to k jednomu autu?)je dosti šílené...

pár stráněk zpět mi byl vysvětlený rozdíl mezi pit stop a pit lane. Že verze 30356 je pro tankování i pacecar a původní 30346 je jen pro pace star....ale,není to na hlavu?Když zapojím 30356 a budu na něm tankovat,stejně tam nemůže stát "safety car",protože by něšlo tankovat...jak tohle řešíte?Máte oboje? jinak teda shánět věci je katastrofa,potřebuju díl k prodloužení pit lana e nemohu nikde sehnat :-/

MarcelRous
Příspěvky: 29
Registrován: 19 led 2014, 22:10

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#74 Příspěvek od MarcelRous » 16 led 2017, 20:19

Zdravim, taky bych chtel prodlouzit pitlane tak o dva dily a skutecne je problem to sehnat a kdyz
tak nevi co za to. Uz jsem premyslel, ze rozriznu jednu normalni rovinku ale nevim jak to bude
s napojenim.

M.R.
Marcel R.

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#75 Příspěvek od Hecis » 16 led 2017, 20:24

MarcelRous píše:Zdravim, taky bych chtel prodlouzit pitlane tak o dva dily a skutecne je problem to sehnat a kdyz
tak nevi co za to. Uz jsem premyslel, ze rozriznu jednu normalni rovinku ale nevim jak to bude
s napojenim.

M.R.

Našel jsem za 283 kus....Ale ta cena je i tak šílená....


Jinak jsem to nepochopil,máte CU a pit lane,když jezdíte,auta začnou po čase blikat,po tom,co auto zajede do boxu a natankuje,blikat nepřestane?

MarcelRous
Příspěvky: 29
Registrován: 19 led 2014, 22:10

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#76 Příspěvek od MarcelRous » 16 led 2017, 20:36

Ano. Puvodne jsem mel BB a u toho bylo,ze kdyz auticko zaclo blikat muselo se zajet do pitlane. Tam zaclo rychle blikat a to signalizovalo tankovani auta.Pak se svetla rozsvitila a auto mohlo vyjet natankovane.
Ted po vymene za CU auto zacne taky blikat a musi se zajet do pitlane, a podrzet tlacitko na ovladaci aby auticko natankovalo. Blby je, ze na auticku zadna indikace neni. Je potreba bud pripojeni k PC nebo appku do mobilu s BT adapterem, nebo display driver.

M.
Marcel R.

MarcelRous
Příspěvky: 29
Registrován: 19 led 2014, 22:10

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#77 Příspěvek od MarcelRous » 16 led 2017, 20:45

Po natankovani ale auticko blikat prestane.
M.
Marcel R.

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#78 Příspěvek od Hecis » 16 led 2017, 20:49

MarcelRous píše:Po natankovani ale auticko blikat prestane.
M.
Aha,tak už to chápu,appku je potřeba k tomu,aby člověk poznal kolik má natankováno,no já chtěl stejně něco na počítání kol,tak to bude asi nejlacinější volba :-) Tak ještě sehnat pit a jsem zvědav :-)

Díky Michal.

Francis
Příspěvky: 49
Registrován: 16 lis 2015, 22:25

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#79 Příspěvek od Francis » 16 led 2017, 21:11

MarcelRous píše:... bych chtel prodlouzit pitlane tak o dva dily ... jsem premyslel, ze rozriznu jednu normalni rovinku ale nevim jak to bude s napojenim ...
Mám to tak, rozříznutou běžnou rovinu podél. Zespodu mám nalepené tavným lepidlem asi tři podpěry, aby se to nepropadalo. Díly okolo to podrží a nerozjíždí se to od sebe.

machyd
Příspěvky: 35
Registrován: 07 pro 2015, 10:46

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#80 Příspěvek od machyd » 17 led 2017, 09:55

Ahoj,na halavu to není ale mít Safety car je drahej špás,musíš mít pit lane dvakrát:-).Taky jsem to ríznul a v poho ani jsem to nepodlepoval:-)ale mám i krajnice k pit a ty to drží dostatečne.Ted mám pit přes tři rovinky a je to dostačující i pro tři auta na jednou(na prvním dílu řízlém lepím oboustranou pásku na čištení pneu):-)Jo a k tomu driver display,ješte se tu nezmínilo,že těsne před startem mužeš měnit množství paliva v nádrži a to vidíš pouze na driver display ani smartrace ani sof.od bruce to nepodporuje.(menit to můžeš i poslepu ale ale:-)Smart race stojí ted 266kč:-(před vánoci stála 180cca.Apk mám kdo by chtel s tím pomoct at napíše sz:-)

Odpovědět