Rozšíření Evolution na Digital

Zpráva
Autor
Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#31 Příspěvek od Hecis » 18 led 2017, 20:10

Petr L píše:Ono je to těžké, pokud to nepostavíš a neprojedeš, stejně víš prd, jestli je to ono :-)
Aha,tak to je povzbuzení :-D jinak teda uznávám,že v zatáčce z 2/30 dílů člověk nevylétne tak lehce jak z těch 1/60,ale tak aspoň se musí člověk víc snažit :-D Nejhorší je,že musím dokoupit rovinky a zatáčky,abych to postavil,no,tak snad to nebude kupení zajíce v pytli :lol:

Uživatelský avatar
Bastacka
Příspěvky: 253
Registrován: 11 úno 2016, 21:21

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#32 Příspěvek od Bastacka » 18 led 2017, 20:40

Hecis: pro děti jsou základní zatáčky v pohodě. Celé léto jsem měl v ložnici autodráhu kvůli synovi,ještě neměl 4 roky a řádil pořádně.Snížil jsem na cu rychlost ,přidal brzdy,nasadil mu dobré pneu a třeba formule nebo dtm držely jako přibité.
Jiné zatáčky je luxus,pro rychlejší jízdu. Po roce čekání budu mít možná místnost 10x5 m,proto už plánuji novou dráhu ,kde budou i jiné zatáčky.

P.S. Syn nejraději jezdil s auty 1:24,smykem v zatáčkách :+)))

Hecis
Příspěvky: 29
Registrován: 11 led 2015, 16:50

Re: Rozšíření Evolution na Digital

#33 Příspěvek od Hecis » 19 led 2017, 07:14

Bastacka píše:Hecis: pro děti jsou základní zatáčky v pohodě. Celé léto jsem měl v ložnici autodráhu kvůli synovi,ještě neměl 4 roky a řádil pořádně.Snížil jsem na cu rychlost ,přidal brzdy,nasadil mu dobré pneu a třeba formule nebo dtm držely jako přibité.
Jiné zatáčky je luxus,pro rychlejší jízdu. Po roce čekání budu mít možná místnost 10x5 m,proto už plánuji novou dráhu ,kde budou i jiné zatáčky.

P.S. Syn nejraději jezdil s auty 1:24,smykem v zatáčkách :+)))
Tak já se trošku "pochlubím" :D U nás jezdí jeden kluk od 3 let,teď je mu skoro 5. Letos začal jezdit i kluk,co bude mít v březnu 2 roky :twisted: Ten starší,tam je to v pohodě,jezdí z BMW Z4 a to auto drží samo,asi jak má krátkej rozvor,nebo nevím,ale prostě drží. Pak mám Audi a BMW 3 DTM,tam je docela boj,auta dost kloužou. S jedním jezdím já a s druhým ten nejmladší. Tomu nejmladšímu jsem musel dát na ovladač korek(doraz)protože ani na nejpomalejší rychlost by se auto neudrželo...ale netvrdím,že s lepším pneu by to nebylo lepší. To pneu musím vyřešit no,chtěl bych vyměnit na všech autech.

Jinak 50m2 na dráhu,tak to je slušný :twisted:

EDIT:
Tak pit stop je dopma a funguje jak má ;) Zatím jsem zkoušel jen tankování

Odpovědět