Rozšíření Carrera digital 132 - pocitadlo kol

Odpovědět
Zpráva
Autor
akryx
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2013, 22:08

Rozšíření Carrera digital 132 - pocitadlo kol

#1 Příspěvek od akryx » 27 pro 2013, 23:32

Koukal jsem po elektronicke-pocitadlo-kol na carrere.cz a prave to info tam napsane neni. Je pravda, ze u CU pisi prave pouzit 30355, ale predpokladal jsem, ze se da pouzit i 30342.

Pokud mam stavajici BB, jak udelat pocitani? Je nutne opravdu mit CU? Jak vlastne funguje pocitani? Nenarazil jsem zatim na to, kde to je posano.
Příspěvekod Petr L » pát pro 27, 2013 10:29 am
Ahoj, jenom drobná poznámka počítadlo 30342 ti nebude s CU pracovat, tedy bude, ale nepůjdou ti nové funkce, kvůli kterým si CU chceš pořídit. K CU je počítadlo 30355, ovšem to bych každému nejdříve doporučil před pořízením odzkoušet v provozu. Já osobně bych v tomot případě zvolil spíš propojení s PC.

Upozorňuji uživatele akryx na porušení pravidel DF o Odkazování a důrazně doporučuji dát příspěvky do souladu s Pravidly DF - psaní s diakritickými znaménky. Jazykem DF je čeština a slovenština a tyto znaménka jsou její součástí. Čili v mezích možností zde píšeme správně česky a slovensky. Moderátor Vítek

Viva GPRS & MT... upraveno odkazovani. Pokud nekdo bude chtit hacky a carky, bude mi muset zasponzorovat novy MT LOL

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - pocitadlo kol

#2 Příspěvek od Petr L » 19 led 2015, 20:33

Dnes jsem narazil na stránkách výrobce na obrázek, který je myslím dobré pod příspěvek přidat.
A ještě bych chtěl upravit svůj původní komentář, zdá se, že 30342 se dá k CU připojit, výpadek funkcí se zdá že je zapříčiněn něčím jiným.
aktuelle_th.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

akryx
Příspěvky: 35
Registrován: 26 pro 2013, 22:08

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - pocitadlo kol

#3 Příspěvek od akryx » 19 led 2015, 23:45

Ano, ano, dekuji.

Odpovědět