Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#101 Příspěvek od Petr L » 04 led 2018, 17:08

S tou výhybkou u pitstopu jsem to tedy fakt nepochopil, pitstop s výhybkou vůbec nekomunikuje. výhybka se přehodí před autem, a při průjezdu jí auto vrátí zpět do původní polohy.

Vodítka se sjíždějí, proto má Carrera tu "ploutev" vodítka vyndavací, aby se dala vyměnit, sjíždění závisí na stavu dráhy, jejímu tvaru, váze auta a způsobu jízdy, tření neodstraníš, takže se budou prostě opotřebovávat :-)

Vzdálenost ovladačů od výhybek nemá na funkci vliv, netuším jaké ovladače máš, ale vždy komunikují s přijímačem, tedy u starších s tou věží co vypadá jako plechovka od oleje, ty nové s tím donglem strčeným v CU, chyba bude jinde, výhybka se přehodí povelem z auta, auto komunikuje s výhybkou pomocí té diody v podvozku, takže hraje roli třeba i to, jestli auto není před výhybkou ve smyku, proto se nedávají výhybky hned za zatáčku :-)

waclawka
Příspěvky: 10
Registrován: 24 pro 2017, 20:51

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#102 Příspěvek od waclawka » 04 led 2018, 22:44

Díky za odpověď.Petře s tou výhybkou....chtěl jsem vložit foto.To vydá za sto slov.Nedám to prostě:)Neumim to a nemam čas s tim momentalne nekoho zatěžovat .Auto po otevreni a projetí výhybky ,(výhybku) vrací tak, ze vrazi do plastového vahadla (nebo jak to nazvat)v drážce hned za výhybkou.Ten kousek
toho vahadla, ktery vyčnívá v drážce dráhy byl krátký.Musel jsem ho o necelý mm nastavit.Špatný odlitek.Proto mi vodìtko auta nevrazilo do toho fífa ale vjelo mezi drážku a konec toho vahadla a sevřelo to vodítko a auto vykoplo z dráhy :D Líp to nepodám :oops: .Jinak výhybka za zatáčkou verzus auto ve smiku...bingo

Sammael
Příspěvky: 1
Registrován: 30 říj 2018, 14:34

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#103 Příspěvek od Sammael » 31 pro 2018, 20:38

Zdravím. Nechci zakládat nové téma kvůli jedné otázce. Když si pořídím kompletní pitstop 30356 a vynechám střední tankovací díl - tzn. budu tam mít jen nájezd a hned výjezd, bude mi tam stavět safety car?
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Rozšíření Carrera digital 132 - Pit Stop / Pit Lane

#104 Příspěvek od Petr L » 04 led 2019, 11:13

Ahoj, nejsem si jistý, že zastaví, to jsem fakt nezkoušel ale určitě odbočí.

Odpovědět