Přestavba Mc Larenu na dráhu

Odpovědět
Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Přestavba Mc Larenu na dráhu

#1 Příspěvek od model » 17 led 2017, 16:02

V příspěvku o Jaguáru E jsem si povzdechl nad cenami krásných a kvalitních modelů aut 1:43 od výrovce IXO.
Dnes mi přišla obálka od Milana, tak jsem se pustil do poslední fáze - kompletace tohoto autíčka.
Je to opět model koupený v hračkářství za stovku. Byl celý bílý, říkal jsem si dobrý základ k možné přestavbě.
Jeho bratříčka jsem už předělal, je to krásný modro černý účastník závodů v Le Mans.
U tohoto auta jsem odbrousil všechny nálitky v karoserii, na vnitřek bočnic přilepil dvě balsové lišty, které tvoří opěru pro podvozek.
To co je přidaná hodnota jsou duralové zadní disky, které jsem si nechal vytočit na osku 2 mm. Abych zachoval stejný
design kol, vzal jsem zadní kola a na brusce je opracoval až na paprsky. Ručně jsem dobrousil do průměru disků a vlepil.
Všechny disky jsem ještě stříkl barvou na disky. Zadní pneumatiky jsou Milanovy závodní široké, ty jsem také zbrousil
na daný průměr. Potom jen vlepení držáku vodítka, kompletace kabelů a stínění a auto je hotovo.
Vzhled karoserie je můj výmysl, stačilo stříknout křídlo černým lakem a nalepit pár dekálů a autíčko vypadá jako skutečný model.
Trochu jsem se inspiroval vozem s logem PURPOSE, který jel také 24 hodin v Le Mans.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Přestavba Mc Larenu na dráhu

#2 Příspěvek od model » 17 led 2017, 16:06

Omlouvám se za to, že jsem auto postavil na platformu jiného modelu.
Toto je správně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět