Carrera GO s vodítkem

Odpovědět
Zpráva
Autor
milangs1200
Příspěvky: 146
Registrován: 07 zář 2014, 17:53

Carrera GO s vodítkem

#1 Příspěvek od milangs1200 » 20 lis 2016, 21:13

Pro úpravu jsem použil vodítko a držák vodítka ze stavebnice. Uprava je jednoduchá. Vyndal jsem z původního podvozku kartáčky a kolík, před přední nápravou uříznul podvozek a vybrousil drážku pro držák vodítka. Smontované díly vlepil do drážky v podvozku. Protože jsem ale odstranil přední šroubek pro uchycení karoserie , bylo třeba vlepit nějaké plastové bločky do karoserie na šroubky. Použil jsem horní klec ze stavebnice, ze která jsem odřezal potřebné části a vlepil do karoserie. No a už jenom kartáčky, kablíky, smontovat a jezdit.
Na jízdních vlastnostech je to dost znát.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Carrera GO s vodítkem

#2 Příspěvek od model » 21 lis 2016, 09:37

Můj příspěvek o výměně vodítka pro GO 1:43 byl na fóru, já si s tím více pohrál a vypiloval
otvor pro vodítko a nechal celou platformu vcelku.
Protože mám dráhu Faro, musel jsem ještě vyměnit magnet za širší, aby auta nejezdila bokem.
Pokud by chtěl někdo, kdo má Faro a koupil si tato auta udělat úpravu, doporučuji válcové magnety,
které Milan dává do stavebnice svého podvozku. jen se vyvrtají dva otvory 3 mm a magnety se vtlačí
a dají se tím pádem i výškově korigovat kvůli přítlaku
Ale potvrzuji Milanova slova, že auta s novým vodítkem jezdí perfektně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Carrera GO s vodítkem

#3 Příspěvek od model » 21 lis 2016, 10:36

Nějak mi vypadl podvozek Aston Martina.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

milangs1200
Příspěvky: 146
Registrován: 07 zář 2014, 17:53

Re: Carrera GO s vodítkem

#4 Příspěvek od milangs1200 » 21 lis 2016, 11:17

Mě byl v sobotu nainstalován software na zmenšování fotografií, tak jsem probíral fotky a prostě jsi byl rychlejší. Ten stůl jsem dělal také někdy před rokem.

Odpovědět