Porsche 917/30 sunoco

Odpovědět
Zpráva
Autor
Jirka B
Příspěvky: 414
Registrován: 23 pro 2013, 21:37
Bydliště: Brno

Porsche 917/30 sunoco

#1 Příspěvek od Jirka B » 30 kvě 2016, 16:57

Tak konečně hotovo.Tentokrát jsem tvořil z toho,co dům dal.Takže k popisu.Karoserie z laminátu, váha 16g,d-103mm,š-46mm,v přez boky -13mm, v přez rám-20mm.Podvozek je vyřezán z kuprextitu.Klec motoru a část držáku přední nápravy jsem použil z Milanova podvozku.Klec jsem vlepil do podvozku epoxidem.Držák přední nápravy(zkrácený) jsem upevnil dvěma šroubky M2 +přidal jsem dvě pružinky z propisky,takže přední náprava je pružná.Vodítko Dslot43, motor Go včetně pastorku,převodové kolo SCX,přední disky(od Vítka)zadní disky jsem si kdysi nechal vysoustružit,osy vlastní výroba, pneu přední i zadní z různých modelů a stavebnic. Původně jsem chtěl dát mechové pneu,ale protože jsem tu ještě něco měl,tak jsem to zatím zavrhl.Inzerty do kol jsem si odlil z epoxidu.Měl jsem problém s dekály.Sice jsem měl sken originálů,ale žlutá nebyla žlutá.Je to vidět na pásech předních blatníků.Měl jsem tu nějaké zbytky obtisků,tak jsem je použil.Kdysi jsem tu psal,že na to již nevidím.Ale teď jsem zjistil,že to nebyla pravda.Tehdy jsem s brýlemi a lupou ještě jakž takž viděl.Teď mi nepomohlo ani jedno.Až foťák odhalil nedostatky.Ale už to nebudu opravovat ani předělávat.Model jsem otestoval zatím jen zlehka na malé zkušební dráze.Jede dobře.Uvidíme jak pojede na větší.Tady jen ukázka,více foto ve větším rozlišení,včetně nedostatků zde http://skipper1.rajce.idnes.cz/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět