MERCEDES HASIČI Rumovice...

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RUMOV
Příspěvky: 338
Registrován: 03 led 2014, 09:32
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

MERCEDES HASIČI Rumovice...

#1 Příspěvek od RUMOV » 29 úno 2016, 12:45

A to víte, že v Rumovicích dostalo místní SDH staronový Mercedes? :)

Jak už jsem tu kdesi psal, zakoupil jsem polokovovou hračku hasičského Mercedesu, který bude v létě zasahovat při případných požárech na Rumoringu.
Délka 13,5 cm, šíře 5 cm, měřítko něco mezi 1/43 a 1/40 na "prckovou" dráhu tedy naprosto ideální.
1.jpg
Po vyříznutí, prasknutí a následném vyztužení a slepení jsem implantoval pigmej podvozek.
2.jpg
Jelikož kabina je kovová a zbytek plastový, musel jsem dovážit zadek 14 gramy, tak aby se váha rozložila a Mercedes nehrabal na místě.
3.jpg
A po osazení předku Milanovým vodítkem, a celkové kompletaci jsem se dostal na pěkných 156,5 gramů, což na náklaďák není mnoho.
4.jpg
Před letní sezonou bude ještě nutné auto opatřit nápisy SDH Rumovice, znakem místního SDH, a SPZtkami.
A jak se sluší na staronové auto, také mírnou patinou..i když spíše větší než menší. ;)
Jízdní vlastnosti jsem testoval na zkušebním "obývákovém" polygonu, a musel jsem na podvozek přilepit magnety, protože "driftující" stříkačka vypadá fakt divně... :D
A také proto, že na Rumoringu by Mercedes dobrovolní hasiči z SDH Rumovice určitě převrátili. :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
...RUM BENE BIBITUR, HOMINEM TE ESSE, MEMENTO...

Odpovědět