Peugeot 206 WRC -1:43 přestavba modelu na dráhu

Odpovědět
Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Peugeot 206 WRC -1:43 přestavba modelu na dráhu

#1 Příspěvek od model » 15 říj 2015, 18:15

Dnes mi přišel poštou balíček od Milana, tak jsem doplnil zbývající díly a mám hotovo. Jen nasunout kartáčky a připájet kablíky.
Tento model je plastiková stavebnice od firmy Heller. V návodu je uvedeno, že se jedná o závodní vůz se kterým jeli G. Panizzi a H. Panizzi Korsickou rally.
Ale až jsem nalepil titěrné dekály jezdců na okna a na kapotu znak závodu, zjistil jsem pod lupou že jde o úplně jiné jezdce a jinou rally.
No budiž, ale stejně je to ostuda výrobce.
Chtěl jsem si postavit ve své stáji modelů 1:43 i rally auto, tento model mám doma již hodně dlouho, tak jsem neváhal a pustil se do přestavby.
Milanův podvozek jsem použil kompletně celý, bočnice jsem zabrousil do tvaru karoserie, z podvozku odřízl přední a zadní část, které jsou po nástřiku přilepeny do karoserie.
Teď nastalo martýrium, protože předchozí modely jsou kovové s perfektní povrchovou úpravou. Tady jsem pokračoval jako klasický modelář, nástřik karoserie, nátěry interiéru
a potom šílená práce při lepení dekálů. Úplně se divím, že se mi podařilo ty pidi věci nalepit a adjustovat.
Poslední práce byla nástřik disků kol bílou barvou, nalepení dekálů na pneu a focení.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Bobr8
Příspěvky: 2
Registrován: 04 dub 2015, 09:23

Re: Peugeot 206 WRC -1:43 přestavba modelu na dráhu

#2 Příspěvek od Bobr8 » 15 říj 2015, 19:43

Pěkné, tohle se dost povedlo!

Odpovědět