Úprava modelu Carrera GO-Ferrari 599

Odpovědět
Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Úprava modelu Carrera GO-Ferrari 599

#1 Příspěvek od model » 29 srp 2015, 18:19

Pokud je něčeho moc, tak je toho příliš. Doufám, že to neplatí o mých příspěvcích na téma úprav těchto prcků. Jak jsem psal, mám doma čtyři auta ze série Carrera GO
a téma o vodítku na dráhy Faro mě vyburcovalo k horečné činnosti. Základem všeho je vodítko a díly k němu z nabídky Milana.
Vodítka a další součástky podvozku od něj mám hlavně pro přestavby aut z vitrínek, ale v situaci, kdy čekám na některé součástky ke stavbě jiného modelu,
jsem se rozhodl pro přestavbu těchto modelů.
Poslední model, který jsem si úplně zkompletoval je krásné Ferrari 599.
Opět postup stejný, navíc je tam vložena destička ABS na vyztužení vodítka. Tuto úpravu udělám postupně i u ostatních modelů.
Ještě malá odbočka - hmota, ze které je podvozek vyroben je houževnatá, ale s velkým obsahem nějakého plniva, co připomíná tuhu.
Lupénková pilka to vyřízne, ale úprava pilníkem je trochu náročnější.
Chce to opravdu ostré pilníky, spíše jemné rašple, ale dá se to docela slušně upravit i v domácích podmínkách s malým svěráčkem.
Ještě něco k adjustaci - vodítko vsunu do drážky, která by měla být velmi těsná, srovnám držák ve všech směrech, kontroluji výšku vodítka
i na dílu dráhy a pokud to sedí, kápnu sekundové lepidlo. Po vytvrzení to zajistím lepidlem Pattex 100% lepidlo.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět