Porsche 911 GT3 - 1:43, přestavba kov. modelu na dráhu

Odpovědět
Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Porsche 911 GT3 - 1:43, přestavba kov. modelu na dráhu

#1 Příspěvek od model » 20 čer 2015, 19:13

Třetí Bburago Race a tentokrát Porsche 911 GT 3 RSR v kamufláži Lizard motors. Tento speciální kus asi jezdil městské okruhy, protože má na střeše držák k připevnění lana pro odstranění poškozeného vozu. To mám od Vítka, chodící encyklopedie. Na internetu jsem si našel obrázky a byly tam i z interiéru, který byl bílý včetně výztužné klece, kromě polstrování dveří, přístrojové desky a sedadla Recaro. Tak jsem si model rozdělal, opět vyřízl kokpit a podvozek a použil jen držák motoru. Zkrátil jsem přední lyžiny a kvůli výšce jsem ho nechal mírně šikmo. Zatím tam mám na zadní nápravě původní osičku 1,5 mm a kolečka.
V přední části jsem si vypiloval otvor pro vodítko a abych ho měl dostatečně hluboko v drážce, upravil jsem si držák. Otočil o 180°, odřízl kousek výztuhy a přilepil na spodní stranu distanční kroužek pro vodítko.
Celý držák motoru a držák vodítka jsou uchyceny dvěma šroubky do základního podvozku.
Kokpit jsem stříkl bílou barvou, černé plochy jsem zamaskoval krycí páskou a výsledkem je příjemný pocit, že se modelově blížím k "dokonalosti". Postavičku pilota s kouskem sedáku nechám na další díl, Milan slíbil, že na figurce se pracuje. Teď ještě převod a zadní kola a možno připájet kabely a vyzkoušet.
Karoserie je k podvozku připevněna dvěma originálními šroubky, pokud se nedotáhnou, karoserie krásně chrastí a jízdní vlastnosti snad budou dobré.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět