Výběr autodráhy 1:43

Zpráva
Autor
HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Výběr autodráhy 1:43

#21 Příspěvek od HonzaS » 13 led 2015, 10:00

Přechodový díl je taky možnost - i když kdo by se s tím dělal, když je nabídka origo dílů na aukru ;) . To už se pak vše dostává z kategorie jednoduchých hraček do blíže neohraničené kategorie hobby a to většinou končí špatně :D ...

venca_h
Příspěvky: 10
Registrován: 01 led 2015, 14:22

Re: Výběr autodráhy 1:43

#22 Příspěvek od venca_h » 13 led 2015, 21:39

To HonzaS : To mi bereš z úst. Dráhu budu mít bohužel v krabici a sestavovat se bude na ježdění.Kdyby byla na pevno tak se vymýšlení přechodek a redukcí na jiné značky úplně nebráním, takhle by to mohlo komplikovat provoz a znepříjemňovat stavbu. S tím "hobby" také
raději opatrně. S Itesem sem před pár lety blbnul, generálkoval několik starých vozů,poskládal pár réglů koupených na aukru no a na pár projektů nakoupil materiál a nechal ležet. A podobnejch "hrobečků" mám víc různými směry.
Ostatně uvidíme jakej to bude mít úspěch, už mi psala pošta, zítra je dráha doma :D

venca_h
Příspěvky: 10
Registrován: 01 led 2015, 14:22

Re: Výběr autodráhy 1:43

#23 Příspěvek od venca_h » 15 led 2015, 00:26

Dráha doma, proběhly první testovací jízdy.Malá je nadšená, já tak na půl. Dobrej dojem na mě dělají ovladače, jezdil sem na půl plynu a po přehřívání jak sem byl zvyklej od Itesu/Fara ani náznak. Taky použitá kabeláž a konektory vypadá, že snese drsnější zacházení. Počítadlo kol sem musel rozebrat - jedna drážka nepočítala, uvidíme zítra zda byl zásah úspěšný.Co se týká aut, formule jezdí bez větších problémů a na to jak působí křehkým dojmem tak zatím z nich nic neodpadlo. Bonusový auta si říkají o dodělání krajnice, dráhu mají dost na těsno a vnitřní zatáčky projíždí jedním kolem venku při vyšší rychlosti.Pro malou sem musel vyhrabat regulátor výkonu co jsem měl k akvarijnímu kompresoru a trafo zapojit do něj jinak měla auta stále venku. Jen nevím zda je vhodné to tak zapojovat dlouhodobě a trafu tím neškodím.

Odpovědět