Obtisky a dekály

Re: Obtisky a dekály

Příspěvekod lubosvinar » čtv led 25, 2018 8:10 pm

Petr L píše:Pánové, jsme modeláři a web je tu od toho, abychom si mj. i mohli pomáhat, pokud někdo umí tisknout dekály, není žádný logický důvod, proč o tom nenapsat, stejně tak, jako celý název a výrobce čehokoliv není na závadu, bez toho by leckterá debata naprosto ztratila smysl. Pokud by to někdo jó přeháněl a že tu už takových pár bylo, tak to vyřešíme případ od případu :-)

Pokud se to tedy smí, tak si dovolím přihřát polívčičku. Více info najdete na http://www.vinar.cz

Bastacka píše:Kámoš vyrábí stavebnice modelů(Kora models) , ale kde si nechává dělat dekály netuším.

Tak to jsem taky já. Pro Roberta Korabu (Kora Models) tisknu už léta.

Luboš Vinař
lubosvinar

Příspěvekod marty.dutch » ned úno 04, 2018 1:21 pm

Dovolím si poznamenat,že jsem s Lubošem velice spokojený,obtisky jsou perfektní,dnes v neděli jedu předat jeden arch jednomu velice náročnému kolegovi
a již vím,že bude taky unešený a já budu spokojený,protože už nemusím řešit jestli má auto fosforově jakýkoli a obtisk na propagteamovém bílém papíru
ikkdyž mi poslal fotku jak krásně auto nastříkal nebo terčík barvy s kódem, to je úplně jedno protože tisk laserovou tiskárnou je nepředvídatelný !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marty.dutch

Příspěvekod marty.dutch » sob úno 17, 2018 7:14 am

Přikládám další můj projekt s obtiskama od Luboše :-) po Turbocaru v měřítku 1:24 se dostal na řadu Mustang v 1:32
S obtiskama se perfektně pracuje,kvalita je výborná :-)
Nejedná se v tomto případě o reálné livery modelu,ale pravidla pro závod Gr.5 to umožňují a proto jsem se rozhodl udělat si vlastní model vozu :-)
Je to skvělá příležitost oproti obtiskům tištěným na papír od Propagteamu a bílým podkladem a vyhnou se tímto problémům s barevným podkladem obtisku a nastříkanou barvou modelu,
která se nikdy nestotožňuje !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marty.dutch

Předchozí

Zpět na Modely a autodráhy 1:43 a menší