Seriál maket 2014

Odpovědět
Zpráva
Autor
tom59herder
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2014, 12:29
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Seriál maket 2014

#1 Příspěvek od tom59herder » 07 úno 2014, 17:58

Dovoluji si na těchto stránkách představit nový seriál, který je nástupce dřívějšího seriálu Mistr Větrník, který se jezdil dlouhých 10 let. Po jednoleté přestávce, která byla zaviněna tím, že se do pravidel seriálu začali montovat i tací, kteří v nich hledali především skulinky, jak ta pravidla ob..rat, byla historie seriálu Mistr větrník ukončena. Jistě si vzpomínáte na dobu, kdy se i do mého fóra začali montovat stejní lidé a jak toto fórum jsem musel ukončit.
V loňkém roku, po přemlouvání, jsem se uvolil k tomu, že sestavím nová pravidla maketového seriálu "čtyřiadvacetin", se kterými souhlasila naprostá většina komunity automodelářů a tak jsme zkušebně rozjeli "nultý" ročník Seriálu maket 2013 v celkem 5 kategoriích. Stavební pravidla můžete najít na:
http://www.tom59herder.cz/auta/pravidla
Pravidla platná pro rok 2013 jsou platná i pro letošní rok s tím, že kategorie CEST/24 bude rozdělena ještě na dvě "cestovní" kategorie. Důležité je také to, že celou organizaci seriálu již nemám na svých bedrech já, ale i jednotlivé kluby, které jsme do tohoto seriálu vtáhli.
Kalendář jednotlivých závodů můžete najít dole:

Seriál maket 2014

1. závod - 15.2.2014 - Praha 7 - pořadatel SCRC Praha 7 (součást veřejného závodu)

2. závod - 8.3.2014 - Vratislavice - pořadatel MK ZŠ Vratislavice nad Nisou

3. závod - 21.6.2014 - Jablonné v Podještědí - pořadatel KAM Jablonné v P.

4. závod - 19.7.2014 - Ústí nad Labem - pořadatel AMK Ústí nad Labem

5. závod - 6.9.2014 - Nová Paka - pořadatel AMK SRC Nová Paka

6. závod - 18.10.2014 - Praha 6 - SRC Praha6 - Podbaba

7. závod - 13.12.2014 - Liberec - pořadatel MK SRC DDM Větrník Liberec

Již teď vím, že 2. závod ve Vratislavicích se pojede asi v jiném březnovém termínu, protože bude probíhat konference Modelářského svazu, které se zástupci klubů budou účastnit.

Odpovědět