BMW M3 E90

Zpráva
Autor
gurkeGO
Příspěvky: 180
Registrován: 28 lis 2016, 21:11

Re: BMW M3 E90

#11 Příspěvek od gurkeGO » 11 črc 2017, 09:48

Tak pokud není model ještě kompletní nejspíš právě nedošlo na ty malé detaily, které na výsledek budou mít veliký vliv :)
A právě proto, že BMW mám rád a dobře znám zrovna tuto řadu 3. Líbí se mi její ostré linie a úhly a proto jsem přišel asi i s přehnaně kritickým pohledem na model.

A také tedy má-li být dle regulí a co nejlepší na dráze není to to stejné jako stavba co nejvěrnější kopie originálu.

Ale chybí tam prostě asi opravdu jen pár detailů, které by karoserii moc pomohly. A povětšinou postačí barva a štětec.
Jako je vracející se zakončení zadího okna a silnější černý rám kolem oken. Ostřejší a větší přední světla a zadní nejsou ani vidět. A lehké odtučnění prahu.
Ale tohle vše samozrějmě nejde hodnotit, když model neni hotový.

Takže dřím palce a omlouvám se tvůrci za kritiku a blbé připomínky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Adam Mádr 8-)

Uživatelský avatar
marty.dutch
Příspěvky: 168
Registrován: 08 úno 2014, 15:54

Re: BMW M3 E90

#12 Příspěvek od marty.dutch » 15 črc 2017, 23:06

OK chlapi , kdo z Vás se odváží vyrobit přesnější kopyto pro výrobu formy na modely 1:24 tohoto BMW ?
Já osobně jsem dnes na dráze v Ústí nad Labem viděl model kompletní i v akci :-)
Co se týká kamuchláže , za mě dobrý , jízdní vlastnosti dobrý ,model v pohodě, když to dokáže udělat někdo z Vás lépe, tak smeknu klobouk :-)
Neberte to jako kritiku, jen si to zkuste :-)
Neni to úpně jednoduchý , já jako tvúrce kamufláží mnohdy strávím hodiny a hodiny vyhledávání skutečných fotek aut z období,kdy víceméně barevných fotek bylo nemnoho
a pak si zkuste vyrobit obtisky :-)

Já jsem naprosto potěšen ze vzniku tohoto modelu :-) alespoň nejezdí na dráze bílá BMW s světlemodro modro červeným pruhem vedle sebe ve 4 exeplářích :-)

MAXI-PU
Příspěvky: 395
Registrován: 02 úno 2014, 19:10
Bydliště: Púchov

Re: BMW M3 E90

#13 Příspěvek od MAXI-PU » 16 črc 2017, 04:15

Máš absolútnu pravdu. Pár kopýt som už urobil a preto môžem posúdiť - pre mňa je to dokonalé a viem čo hovorím.

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: BMW M3 E90

#14 Příspěvek od HonzaS » 17 črc 2017, 20:31

Viděl jsem ho v sobotu v Ústí naživo a bylo to asi nejhezčí auto na startu, už jen ta základní barva je zajímavá a dekály jsou naprosto dokonalé. A že mezi modely byly taky pěkné kousky ... Škoda, že nemám foto ze startovního roštu.

Uživatelský avatar
marty.dutch
Příspěvky: 168
Registrován: 08 úno 2014, 15:54

Re: BMW M3 E90

#15 Příspěvek od marty.dutch » 17 črc 2017, 21:28

Fotky se pokusím získat, napíšu Jirkovi

Odpovědět