Oprava modelu Ferrari 250 GT od Flyslot

Odpovědět
Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Oprava modelu Ferrari 250 GT od Flyslot

#1 Příspěvek od model » 16 lis 2022, 22:45

Protože je zítra významný svátek, dovolil jsem si vložit příspěvek jak pořád funguje Česko - Slovenské přátelství.
Roland mi psal, že má tento model a chtěl tam použít moje SW motorové lože, ale nějak se mu to nepovedlo a protože takovéto opravy se dělají
nejlépe přímo na modelu, kde si můžete vše odměřit, požádal jsem ho o zaslání auta. Dnes odpoledne jsem si šel pro balíček do Zásilkovny a v deset večer je hotovo.
Co se stalo. Podvozek s pevným uložením motorku chtěl nahradit motorovým ložem, odřízl původní držáky a zůstal mu podvozek, který měl otvor pro motorek, ale byl propojen jen tenkými
plastovými lištami a jedna byla ještě prasklá. Protože je podvozek docela složitý - vpředu má dva úchyty na připevnění krytu chladiče, tak jsem se rozhodl, nový podvozek ne a lože také ne,
protože to bylo staticky nemožné. Slepil jsem prasklou lištu a nakreslil a vytiskl jakousi motorovou vložku s SW uložením motorku, kterou jsem přišrouboval do přední a zadní části podvozku,
který se tím zpevnil. Vlastní podvozek je uložen na dvou šroubcích v ose vozidla, stačí mírné povolení šroubků a podvozek se volně pohybuje s karoserií.
Chtěl jsem pro sichr vložku přilepit k podvozku, ale tuhost vložky je dostatečná.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět