Tyrrell 006 přestavba z modelu ITES Tyrrell 005

Zpráva
Autor
stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Tyrrell 006 přestavba z modelu ITES Tyrrell 005

#21 Příspěvek od stembas » 07 črc 2022, 09:40

odpoved na prispevek HonzyS.
K tomu co jsi napsal neni co dodat ? ;) Bohuzel ja bych nejaky prispevek mel, ale nestalo by to za to ! :( Ono staci nekdy jen to, jaky clovek prozil zivot a podle toho se projevuje. NEJSMUTNEJSI na tom je ze se to deje v "zajmovych cinnostech" :( Kde by lide meli relaxovat spolecnou zabavou ? Bohuzel vsechno si lidi delaji sami, at je to dobre ci spatne ! Ja tvrdim jednu vec "100 lidi - 100 nazoru - 100 pravd-i kdyz pravda neexistuje ?? Potom zbyva jen domluva, nebo nic :(

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Tyrrell 006 přestavba z modelu ITES Tyrrell 005

#22 Příspěvek od HonzaS » 08 črc 2022, 09:48

Tak teď jen vyčkat, až Pavel představí finální verzi s obtisky - určitě to bude tradičně krásná práce. U většiny modelů je to tak, že finální výrobek je o několik levelů výš, než rozpracovaná verze.

Ještě na okraj k reakcím - schválně jsem se díval, kolik právě toto konkrétní vlákno má sledování. Jen za poslední 2 dny se jedná o více než 60 anonymních zobrazení. To bohužel jen potvrzuje bod 3) mé odpovědi o existenci pasivní mlčící většiny.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Tyrrell 006 přestavba z modelu ITES Tyrrell 005

#23 Příspěvek od stembas » 08 črc 2022, 19:22

Konecne muzu napsat ten svuj posledni prispevek !
To neni HonzoS "pasivni mlcici vetsina" :( To je spousta rozumnych lidi, kteri to mysli vazne a nejsou tak najivni, nebo nchteji poslouchat zbytecnou krytiku a zesměsnovani jako ja ? Bohuzel ted uz se řadim k nim i ja :) Protoze politikareni v zabeve nema co delat !! :( podotykam!!
Ja jsem nikomu pritom neublizil, kdo si mysli ze ano, to si musi vyhodnotit sam. A diky prispevkum a "mluvenim do vseho" za ucelem prispeni dobre nalady, ucelu, pohody a uspory casu, jsem si vyslouzil ze jsem "rozvracec dobrych vztahu, chytrolin a podobne". Bohuzel za tu dobu co "konickarim"jsem toho poznal na vlastni kuzi celkem dost, a me je uplne jedno co si o me kdo mysli, protoze si sve nazory dovedu vzdy obhajit. A Ty by jsi chtel po tech 60ti a vic lidech aby dopadly jako ja ? :D Oni na rozdil ode me to pochopily hned, ja az po tom co jsem prozil ? :(

Odpovědět