Hliníkový kompozit Le-bond pro podvozek 1:32

Zpráva
Autor
model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Hliníkový kompozit Le-bond pro podvozek 1:32

#11 Příspěvek od model » 26 úno 2016, 15:10

Kolegové, nechtěl jsem z tohoto tématu udělat Pandořinu skříňku.
Má radost z povedené akce, kde se sešly obrovské náhody v tom, že jsem dostal zdarma kus materiálu, že mám v rodině takového modeláře
a mohl tomu věnovat pouze svůj čas rentiéra. Bylo to také mé obohacení, když jsem viděl v chodu tuto frézu, co se dá vyrobit skoro na koleně
a jaký to má fantastický výsledek.
Chtěl jsem se s Vámi o tuto skutečnost jen podělit, žádný marketing...
Já nakoukl skrze Vítka do Vaší komunity a je mi jasné, že jsou mezi Vámi profíci daleko lepší jako já.
Já jsem jen hobík, který si právě s pomocí profíka dělá radost při přestavbě aut v měřítku 1:43 a těší mě, že mé příspěvky
obohatily toto Fórum.

Jirka B
Příspěvky: 414
Registrován: 23 pro 2013, 21:37
Bydliště: Brno

Re: Hliníkový kompozit Le-bond pro podvozek 1:32

#12 Příspěvek od Jirka B » 26 úno 2016, 15:31

Já to nemyslel zle.Mě se ten materiál moc líbí.A hlavně to dobré opracovávání.Já to dělám vše ručně(lupénková pilka,řezák atd.) Myslel jsem tím to( vzhledem k ceně),že zatím zůstanu u kuprextituˇ. A časem se mi podaří snad sehnat nějaký odpad výše uvedeného materiálu.Takže to neber jako nějaké zatracování tohoto materiálu.Kdybys to tu nezveřejnil,tak ani nevím( a ostatní taky),že něco takového existuje.

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Hliníkový kompozit Le-bond pro podvozek 1:32

#13 Příspěvek od HonzaS » 26 úno 2016, 17:28

Žádná Pandořina skříňka nehrozí a hobíci jsou tady vlastně všichni. Každá informace o zajímavých a použitelných materiálech je přínosná a dává nové možnosti potenciálního využití. U nás jsou třeba z tohoto materiálu gravírované informační tabulky, takže by se někde v reklamce mohlo pár kousků odpadu válet.
Jinak ta malá CNC portálovka je určitě snem každého modeláře...

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Hliníkový kompozit Le-bond pro podvozek 1:32

#14 Příspěvek od Petr L » 26 úno 2016, 22:48

Podvozek vypadá parádně a ta frézka je také pěkná, je postavená z nějaké stavebnice, nebo je to vlastní tvorba?

Odpovědět