Lamborgini Huracan GT3

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
marty.dutch
Příspěvky: 168
Registrován: 08 úno 2014, 15:54

Lamborgini Huracan GT3

#1 Příspěvek od marty.dutch » 19 lis 2018, 23:04

Tak jsem se opět po delší pauze dostal k realizaci dalšího modelu, dekály pocházejí od Milana Tomáška z Blavy
Nebylo to úplně tak jednoduché jak jsem si z prvu myslel ale myslím si,že se to docela dobře povedlo :-)
Jestli se nepletu,tak je toto livery pouze imaginární záležitostí a vůz v tomto livery funguje jen v nějakém simulátoru, ale skutečný závod to nikdy nejelo.
Jestli se pletu,tak to tady někdo uveďte na pravou míru :-)

Nikdo nejsme vševědoucí :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Lamborgini Huracan GT3

#2 Příspěvek od model » 19 lis 2018, 23:15

Díval jsem se na internet a našel stránku Zoki Nanco artstation, kde je toto vyobrazení.
Vedle tohoto vozu je tam spousta dalších aut ve velkém rozlišení, nádhera se koukat.
Že to nikde nezávodilo, vůbec nevadí, protože je to nádherná práce. Klobouk dolů.

model
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 úno 2015, 19:58

Re: Lamborgini Huracan GT3

#3 Příspěvek od model » 04 črc 2020, 10:00

Já také přispěji k tomuto tématu. Konečně jsem se dokopal a dotáhl jsem stavbu tohoto Huricanu,
tentokráte s podklady od Martina. Byla to také pěkná fuška, ještě musím doladit drobné detaily,
ale jinak spokojenost.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Lamborgini Huracan GT3

#4 Příspěvek od stembas » 04 črc 2020, 14:12

Marty.dutch - jetsli to v tom livery jelo nebo nejelo vubec neres. Dnes je jakych-si pocitacovych her kde zavodi virtuane, a tak je tam spousta variant livery, a ja kolikrat take hledam jesli je to auto skutecne nebo pouze pro nejake virtualni zavody. Dulezite je ze vypada pekne a libi se Tobe :) Pokud chces resit maketu tak si to urcite najdes a zistis :( Hlavni je ze jsi sem foto modelu dal, hned se pridal dalsi a to je podstatne a krasne. Takze chlapi, Marty.dutch a Model palec nahoru. Rad bych take neco pridal ale jsem pocitacovy antitalent, takze pouze prispevky.

Odpovědět