AW motorová klec - Sideways

Odpovědět
Zpráva
Autor
Vítek

AW motorová klec - Sideways

#1 Příspěvek od Vítek » 13 úno 2015, 15:50

Sideways představil novou AW motorovou klec.
Konstrukce působí na první pohled velmi komplikovaně. Ale umožňuje uložení jak Flat, tak klasických Long motorů. Držáky ložisek umožňují výběr ze tří světlostí (předpokládám, že budou odpovídat verzím normal, offset 0,5 mm a offset 1 mm) a použití klasických ložisek.
Nová klec taky vychází vstříc uživatelům digi systému Oxigen.

Poprvé by měla být použita u modelu BMW 320 z Group 5.
aw klec sid a.jpg
aw klec sid b.jpg
aw klec sid c.jpg
Zdroj: Italia Slot
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Kropacek
Příspěvky: 85
Registrován: 02 led 2014, 11:07

Re: AW motorová klec - Sideways

#2 Příspěvek od Kropacek » 13 úno 2015, 16:01

Není náhodou tahle klec i u Porsche 935 MOMO Penthouse? Podle těch červených disků a jestli si to dobře pamatuju tak jí na tom autě mám. Teda asi. ;)
PWR

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: AW motorová klec - Sideways

#3 Příspěvek od Petr L » 13 úno 2015, 16:03

No já nevím, klec 3ve2 je trochu moc variant najednou, bral bych to spíš jako testovací forichtung a podle výsledku pak koupil klec z jednoho kusu. :-)

Vítek

Re: AW motorová klec - Sideways

#4 Příspěvek od Vítek » 13 úno 2015, 16:13

Klec byla pro informace na Italia Slot testována v Porsche. Proto ta fotka. Kolega Kropacek se nemýlí v identifikaci modelu. ;) Ale dodávána bude až v novém modelu BMW 320.

Nemám obavu z toho, že by to nefungovalo a jistou flexibilitu hodnotím kladně. Problém by asi působilo pravidelné rozebírání a to se běžně neděje. Velkým otazníkem ovšem je jakou kvalitu bude mít použitý plat. :?:

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: AW motorová klec - Sideways

#5 Příspěvek od HonzaS » 13 úno 2015, 17:44

Je to zajímavé, jak se každý výrobce snaží přijít s vlastní sofistikovanou verzí klece, ale jestli je to ta, co měl Pavel v P935, tak žádná sláva - je to moc zbytečných šroubů a pididílů, prostě daň za univerzalitu. Klece od slot.it mi pořád připadají jako nejlepší plastové řešení.

Odpovědět