Vítejte na diskusním fóru Autodráha-forum

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 737
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Vítejte na diskusním fóru Autodráha-forum

#1 Příspěvek od Petr L » 17 pro 2013, 16:46

Vážení přátelé, kolegové modeláři, závodníci a příznivci autodráhy,
vítejte na diskusním fóru Autodráha-forum.cz.

V posledních týdnech a dnech jsme si několikrát velmi intenzivně uvědomili, že nám chybí diskusní fórum o autodráze a proto jsme se rozhodli toto fórum založit. Výsledek našeho snažení můžete posoudit sami.

Toto fórum volně navazuje na web a již zaniklé DF Autodráha online. Tímto bychom také chtěli poděkovat Pepinovi za založení a vedení zmíněného webu a diskusního fóra. I díky němu vznikla nová přátelství, byly založeny nové závody a předána spousta informací. A i díky němu můžete být nyní zde.

Na základě personální návaznosti využijeme některé články z Autodráha online a zde je zveřejníme. Jsme přesvědčeni, že tyto informace nejsou překonané a měly by být i nadále dostupné.

Diskusní fórum bude jen takové, jaké si ho vytvoří sami uživatelé – členové. Může být zdrojem dobré nálady, informací. Místem kam se budete rádi vracet, hlásit, sdílet informace a zkušenosti. Tým administrátorů a moderátorů se bude snažit vytvářet příznivé prostředí, ale není v jeho silách, aby tvořil obsah. Ten je jen a jen na vás.

Komunita lidí okolo autodráh není velká, ale je pestrá. Jsou v ní jak závodníci, tak modeláři, sběratelé, příznivci digitálu, lidé preferující různá měřítka atd. A každý má jistě svůj dobrý důvod proč něco preferuje. Buďme proto k sobě a navzájem tolerantní a přejme si navzájem co nejvíce radosti s dílčí části naší záliby.

Za tým

Petr L a Vítek

Zamčeno