Administrace fóra

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Administrace fóra

#1 Příspěvek od Petr L » 15 led 2023, 13:40

Vážení přátelé, kolegové modeláři, závodníci a příznivci autodráhy,

naše fórum letos o vánocích oslaví deset let existence. Na první pohled je patrné, že zlatá éra je již za námi. Nedovedu posoudit, zda je to obecným zájmen o náš koníček, nebo jenom čistě tím, že mám čím dál méně času a energie se provozu fóra, natož jeho rozvoji, věnovat. Řekl bych, že je to kombinací obojího, ale to je asi v tuto chvíli nepodstatné. Stávající stav je evidentně cestou k postupnému zániku, ovšem já už ale na víc, než údržbu fóra při životě, nemám a tak je nejvyšší čas předat štafetu. Pokud byste někdo měl zájem se administrace fóra ujmout, nebo celé fórum převzít, budu rád.

Zkuste o tom prosím přemýšlet.

Díky Petr L

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Administrace fóra

#2 Příspěvek od Petr L » 21 led 2023, 22:34

:-)

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Administrace fóra

#3 Příspěvek od Petr L » 23 zář 2023, 21:43

Vážení přátelé, kolegové modeláři, závodníci a příznivci autodráhy, opravdu se mezi námi nenajde někdo, kdo by převzal štafetu?

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Administrace fóra

#4 Příspěvek od HonzaS » 10 říj 2023, 07:28

Jj, máš to na doživotí nebo do doby, kdy se rozhodneš tomu zatnout tipec :D - ochota se vždy trestá. Aktivní přispěvatelé se dají spočítat na prstech ruky, klasická mlčíci většina dle počtu příspěvků sice existuje, ale ...

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Administrace fóra

#5 Příspěvek od Petr L » 19 říj 2023, 21:45

Tak Honzo vypadá to, že se nakonec jeden odvážlivec našel, držme si palce. Moc bych si přál, aby fórum běželo dál :-)

stembas
Příspěvky: 263
Registrován: 18 říj 2015, 14:25

Re: Administrace fóra

#6 Příspěvek od stembas » 20 říj 2023, 19:29

Odpoved pro HonzuS.
Ja jsem byl pravidelnym "pisatelem" do tohoto fora. Bohuzel jsem dostal nekolik vytek ze nepisu konkretne. Ono to bohuzel ani neslo protoze se to tykalo vlastne obecneho problemu pro zavody (a zase nepisu konkretne). Nakonec jsem dostal vytku ze budu zrusen na foru. Pritom jsem se nevyjadroval vulgalne ani sproste. Tak jsem sam pozadal o zruseni, dodnes me nezrusili, ale ja jsem prestal psat, a informovat, protoze je demokracie a nikdo me nebude prikazovat co a jak mam psat, a jak se mam vyjadrovat. Ti pro ktere jsem prispevky psal vedeli o co jde a ostatni problem neznali, tak k cemu jim budou jmena. Dulezita je podstat problemu. A takovych jako jsem ja je urcite vic, takze se neni cemu divit, ze forum dospelo do takoveho konce.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Administrace fóra

#7 Příspěvek od Petr L » 20 říj 2023, 23:57

a to se stalo kdy? před deseti lety?

HonzaS
Příspěvky: 551
Registrován: 22 pro 2013, 19:10

Re: Administrace fóra

#8 Příspěvek od HonzaS » 23 říj 2023, 09:51

To Petr: máš kliku :D - je fakt, že by to asi byla škoda

To Stembas: už si to moc nepamatuji, ale ono psát nekonkrétně o závodech je asi k ničemu. Nakonec se vše časem vyřešilo tím, že Moravská liga v tichosti zanikla zřejmě pro nezájem. Pokračují většinou pouze lokální (klubové) seriály, které mají zajištěné dráhy a jistotu minimálního počtu účastníků. Fórum je hlavně díky Pavlovi do jisté míry stále pasivně-aktivní, problém je v tom, že generačně logicky klesá počet zájemců o autodráhu, témata se fakticky vyčerpala a ti, kdo se dráhovou modelařinou zabývají, mají v základních věcech jasno.

mibar
Příspěvky: 31
Registrován: 24 bře 2021, 11:27

Re: Administrace fóra

#9 Příspěvek od mibar » 25 říj 2023, 07:21

Petr: Tak Honzo vypadá to, že se nakonec jeden odvážlivec našel, držme si palce. Moc bych si přál, aby fórum běželo dál :-)

Držím palce, patřím do mlčící většiny, ale chodím sem pravidelně a stále hledám a také nacházím inspiraci pro svoje modelaření "na koleně". Věřím, že to bude pokračovat.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Administrace fóra

#10 Příspěvek od Petr L » 18 úno 2024, 19:01

Tak uběhnul rok a nakonec se nic nezměnilo, fórum běží samospádem a já mám energie a času méně a méně, takže pokud byste někdo měl chuť o fórum pečovat, rád předám štafetu...

Odpovědět