Porsche 936 - Spirit je zpět

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Porsche 936 - Spirit je zpět

#1 Příspěvek od Petr L » 03 úno 2014, 23:07

V listopadu 2012 Spirit ohlásil návrat a první z řady původních modelů Porsche 936 byl plánovaný na vánoce 2012. S ročním zpožděním, koncem loňského roku se opravdu první model Porsche 936 v nové kamufláži objevil a od ledna 2014 již je běžně dostupný.
936.jpg
Model je na první pohled zpracovaný velmi pečlivě, jak jezdí netuším, zůstane ve vitríně :D


Název vlákna upraven v souladu s Pravidly pro zveřejňování novinek. Moderátor Vítek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PanZdenda
Příspěvky: 18
Registrován: 28 led 2014, 20:53
Bydliště: Hranice

Re: Spirit je zpět

#2 Příspěvek od PanZdenda » 04 úno 2014, 08:00

Doufám, že se Spiriťáci od minula aspoň trochu polepšili. Předchozí bílý model dlouhé 936-tky „Jules“ mě moc nepřesvědčil. Člověk se na něj nesměl dívat moc zblízka :-). Karoserie je nasazená na podvozku kratší a užší verze, takže vepředu cca o 0,5 cm přečuhuje a oba boky před zadní nápravou cca o 1mm odstávají (tak je to, předpokládám, i u představené nové barevné varianty). Přední průhledné kryty světel mám přilepeny ledabyle, díl s otvorem nad hlavou pilota nese dokonce stopy po vyhazovačích a otřepy, podpěry zadního křídla jsou vlepeny do trupu neúplně zasunuté a maketa motoru s výfukem je připevněna nakřivo. Pilot velikosti desetiletého dítěte modelu taky moc nepřidá. Jinak zručným čínským dívkám se asi zrovna moc nedařilo :-). Na domácí dráze je model rychlý, ale průjezdu zatáček nesvědčí dlouhý a poměrně těžký zadek. Při jízdě je docela hlučný (klepe uložení přední nápravy). Pro jízdu na dráze Ites je vhodné vyměnit magnet za širší.

Uživatelský avatar
Petr L
Site Admin
Příspěvky: 792
Registrován: 15 pro 2013, 22:28
Bydliště: Praha

Re: Spirit je zpět

#3 Příspěvek od Petr L » 04 úno 2014, 11:58

Až bude chvíle, tak ho prohlédnu pečlivě, ale jak jsem psal, na první pohled dobrý.

Odpovědět